• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Wystawa Samanty Jamróz "Beauty enchanted in the night sky"

Zapraszamy do Centrum Riviera na wystawę "Beauty enchanted in the night sky". Autorką wystawy jest Samanta Jamróz. Jej historia rozpoczyna się w Gdyni, dokładnie 32 lata temu, to właśnie wtedy artystka przyszła na świat. Już od najmłodszych lat fascynowała ją sztuka, a przede wszystkim to, jak za jej pomocą można wyrazić siebie i swoje uczucia.

maj 25

sobota, godz. 11:00 - 14:00

Sopot,
Wstęp wolny
Autorka wystawy już w wieku 13 lat wiedziała, że sztuka zostanie z nią na zawsze. Swoją przygodę rozpoczęła kubistycznymi grafikami, wykonywanymi tuszem. Potem przyszedł czas na kredki i długopisy, aby w końcu odnaleźć idealną formę wyrazu malarstwo olejne i akrylowe. Artystka przez lata rozwijała swoją technikę, dzięki czemu znalazła swój wyjątkowy i niepowtarzalny styl.

Po wielu latach podróży i mieszkania w różnych miejscach, droga Samanty Jamróz zatoczyła koło artystka wróciła do miejsca swoich narodzin, gdzie wciąż tworzy i doskonali swoje umiejętności. Udziela się także charytatywnie podczas corocznych aukcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, gdzie wylicytować można jej prace. Autorka wystawy na co dzień pracuje w firmie związanej z poligrafią, a w wolnych chwilach naprawia i przerabia stare meble nadając im zupełnie nowe życie, co przynosi wiele satysfakcji.

W 2018 roku, część prac artystki trafiło do prywatnej kolekcji w Szwajcarii, natomiast od 2019 roku, obrazy można nabyć w galerii Concept Store odprojektanta.pl.

Więcej kompozycji można zobaczyć na Instagramie autorki (@samantaroelleofficial). Artystka zachęca także do kontaktu mailowego - hypnoartblog@gmail.com.

Opinie

Sprawdź się

Anna Sakowicz napisała książkę “Czas grzechu”, która jest pierwszym tomem rodzinnej sagi zatytułowanej: