stat
PATRONAT

Wystawa: Maciej Grochala

Serdecznie zapraszamy na wystawę prac Macieja Grochali.

→ Wernisaż 4 grudnia 2016
Wstęp do galerii: darmowy

——————————————————————————

✖ Maciej Grochala
Rocznik 1969, swoją artystyczną przygodę z fotografią rozpoczął w 2002 r. Już wtedy "nastrojowe fotografie Gdańska", zostały zauważone, a jedno z nich zdobyło Gdańsk Press Photo 2002. 

Jego fotografie, zawsze głęboko przemyślane, charakteryzują się nastrojowym światłem, zadumą nad człowiekiem, przemijaniem, nawiązują do prac starych mistrzów malarskich i uznanych artystów fotografów. 

Jego pierwsza wystawa "Nieistniejące Cmentarze Gdańska" była dużym sukcesem. Później zdobył wiele nagród indywidualnych w dziedzinie portretu i aktu w różnych fotograficznych konkursach. Jego prace zamieszczane w wielu magazynach fotograficznych w Polsce i za granicą (Dark Beauty Magazine, Solis Magazine, OhLala Mag, Elegant Magazine, Surreal Magazine,...). 

Maciej jest autorem okładek do czasopism, książek, płyt i sesji fotograficznych z takimi osobistościami jak Danuta Szaflarska, Dorota Kolak, Ola Szwed i prezydent Gdańska Paweł Adamowicz.

Kilkanaście prac "Dum Spiro, Spero" (Póki oddycham, nie tracę nadziei) to owoc ostatnich pięciu lat pracy, który można właśnie zobaczyc w gdańskiej Klubogalerii Bunkier.

Maciej zawsze współpracuje z najlepszymi, a przy tej wystawie pracował z modelkami: Magdaleną Broniec, Darią Małobłocką, Karoliną Półtoraczyk, Klaudią von Lonski, Katarzyną Dembowską, Olą Wasińską, Roxaną Kaczorowską
Modelami: Vadimem Romanchik, Marcinem Kosińskim, Mariuszem Wierzbickim, Oskarem Kamińskim, Piotrem Haniszem i Krisem Mielnikiem. 
Projektantami: Katarzyną Konieczną, Magdaleną Arłukiewicz, Niką Danielską, Nataszą Pavluchenko, Magdaleną Carter, Małgorzatą Motas, Adrianną Ostrowską 
i wizażystkami: Magdaleną Purchla, Eleną Stoszek, Karoliną Mech, Karoliną Bastrykin Mopii, Gosią Liss, Marzeną Różycką.

Wystawione prace można nabyć po zakończeniu ekspozycji.
Kontakt: biuro@bunkierclub.pl

FB: Maciej Grochala Photography

http://facebook.com/Bunkierclub
ul.Olejarna 3, otwieramy 17:00

Patronat: 
Radio Eska
Radio WaWa
http://trojmiasto.pl/
http://www.pitupitu.pl/

——————————————————————————

BUNKIER - PO PROSTU MUSISZ TEGO DOŚWIADCZYĆ!

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

"Wesołe Kumoszki z Windsoru" były pierwszym spektaklem granym na deskach: