• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Wystawa "Gwiezdna flota"

Nie lada atrakcja czeka dla miłośników najpopularniejszej gwiezdnej sagi! Od 25 maja do 10 czerwca w Centrum Handlowym Auchan Gdańsk będzie można obejrzeć wyjątkowe modele inspirowane kultowymi statkami kosmicznymi, a także modele postaci i kosmicznych lokalizacji. Kolekcja obejmująca 24 modele w różnej skali będzie dostępna dla gości galerii handlowej przez ponad 2 tygodnie. Wstęp wolny!

lis 26

niedziela, godz. 11:00

bilety 10 zł

28 kwietnia 2023 - 25 lutego 2024, godz. 10:00 - 16:00

bilety 10 zł
ulgowy 8 zł
Filmy prezentujące międzygalaktyczną walkę dobra ze złem w kosmosie od dziesięcioleci biją rekordy popularności w kinach i na platformach streemingowych na całym świecie, a grono fanów kosmicznego uniwersum obejmuje kilka pokoleń. Centrum Handlowe Auchan Gdańsk przygotował dla nich wyjątkową niespodziankę. Od 25 maja do 10 czerwca w pasażu galerii handlowej będzie można obejrzeć wystawę niezwykłych modeli inspirowanych światem gwiezdnej sagi, co będzie doskonałą okazją do przypomnienia sobie historii ulubionych bohaterów i podziwiania fantastycznych pojazdów.

Wśród 24 zaprezentowanych na wystawie modeli będzie można podziwiać najbardziej kultowe statki oraz pojazdy tak dobrze znane wszystkim fanom gwiezdnego uniwersum. Nie zabraknie również figur ulubionych postaci z jasnej i ciemnej strony mocy, a nawet odwzorowania najpopularniejszych lokalizacji i zabudowań w skali.

Wszystkie modele, które będzie można podziwiać w Centrum Handlowym Auchan Gdańsk, zostały wykonane w skali przez polskich miłośników gwiezdnej sagi. Rozpiętość niektórych z nich sięga aż 4 metry. Wykonanie pojedynczych modeli z tej ogromnej kolekcji, zajęło twórcom wiele miesięcy, a nawet lat. Prezentowane eksponaty w najdrobniejszych detalach odzwierciedlają filmowe pierwowzory i bohaterów.
Wystawa pt. "Gwiezdna flota" odbędzie się od 25 maja do 10 czerwca w Centrum Handlowym Auchan Gdańsk przy ulicy Szczęśliwej 3 w Gdańsku. Eksponaty będzie można oglądać w godzinach pracy galerii handlowej od godz. 9.00 do 21. 00. Wstęp wolny.

Następnie od 12 do 25 czerwca wystawę będzie można oglądać w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan.

Opinie

Sprawdź się

Jak nazywa się Międzynarodowy Festiwal Teatrów Plenerowych i Ulicznych?