• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
Wydarzenie aktualne
Wystawa Truso - legenda Bałtyku

Wystawa "Czasem z Tobą" White Wood Nieruchomości

Od ponad 30 lat zachwycamy się architekturą Trójmiasta. Nieoczywiste i dopracowane nieruchomości klasy Premium są naszą inspiracją oraz sposobem na godzenie zawodowej codzienności z pasją. Tej jesieni organizujemy ekskluzywny wernisaż "Czasem z Tobą". Zapraszamy na niego tych, z którymi relacje są nam szczególnie bliskie. Spotkajmy się w otoczeniu sztuki, która wzbogaci barwne dialogi i zbuduje komfortową przestrzeń, sprzyjającą wymianie myśli oraz spostrzeżeń.

Na ścianach zawisną obrazy Marzeny Ślusarczyk oraz Tomasza Kołodziejczyka. Artystów, którzy od 20 lat przenoszą na płótna wizje otaczającej nas, tak dobrze znanej i wręcz intymnej, trójmiejskiej rzeczywistości.

Marzena Ślusarczyk - urodzona w 1976 roku. Dyplom Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku obroniła w 2003 roku, w pracowni prof. Mieczysława Olszewskiego, podobnie jak aneks z pracowni Witrażu i Malarstwa Ściennego u prof. Andrzeja Dyakowskiego. Mieszka i tworzy w Gdańsku. Brała udział w licznych wystawach w kraju i za granicą, a dzieła jej autorstwa wzbogacają zasoby wielu prywatnych europejskich kolekcjach. Maluje w technice akrylowej na płótnie. Obrazy artystki cechuje bardzo refleksyjne, osobiste, duchowe i sugestywne podejście do otaczającego świata. Wielką wartość stanowi subtelne i nieoczywiste znaczenie obrazu, przepełnionego emocjami w granicach kompozycji i koloru. Jej pasją jest też rzeźba ceramiczna.

Tomasz Kołodziejczyk - urodzony w 1976 roku. W 2003 roku obronił dyplom Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku, w pracowni prof. Mieczysława Olszewskiego oraz aneks z pracowni Witrażu i Malarstwa Ściennego u prof. Andrzeja Dyakowskiego. Po zakończeniu uczelni przez kilka lat zajmował się malarstwem ściennym. Obecnie tworzy w technice akrylowej na płótnie. Choć jego obrazy to syntetyczne ujęcie pejzażu, najczęściej o tematyce morskiej, nie uważa się za marynistę. Ważna jest dla niego kompozycja. Subtelną, niemal idealną konstrukcję, dopełnia równie przemyślaną kolorystyką.

Uroczyste otwarcie wernisażu odbędzie się w podziemiach ASP w Gdańsku 7 października od godziny 19.00. Zgromadzeni goście zostaną uraczeni poczęstunkiem oraz lampką wytrawnego trunku.

8 października 2022 roku, od godziny 10:00 do 15:00 wystawa zostanie udostępniona szerszej publiczności.

Spotkajmy się, by wspólnie uczcić wyjątkowe momenty w codzienności!

Opinie

Sprawdź się

Zaczytani w Gdańsku to akcja: