• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Wystawa 100 000 Odbić

Interdyscyplinarna wystawa grupowa, w czasie której tytułowe odbicie zostanie przedstawione za pomocą rozmaitych perspektyw: artystycznej, filmowej, antropologicznej, a nawet cyrkowej. Dzięki temu zabiegowi podjęty temat ujawni się widzom w wielu zróżnicowanych aspektach: jako motywacja do zmiany ideowej w wyniku odbicia od kryzysu klimatycznego, jako refleksja na temat społeczności tubylczych, które w zglobalizowanym świecie odbijają się od sposobu, w jaki biali wyobrażają sobie ich kulturę i dostosowują się do tych wyobrażeń; jako namysł nad tym, czy to, co widzimy jako odbite, jest prawdą, złudzeniem, czy też odpowiedzią mózgu na nasze oczekiwania itd. Wspomniane sposoby rozumienia odbicia zostaną zaprezentowane za pomocą wielorakich środków wyrazu.

15 lipca - 9 października 2022

Wstęp wolny
Wystawa 100 000 ODBIĆ

8-21.04.2022

Wernisaż: 8 kwietnia 2022, godz. 18:00

Uczestnicy: Tomasz Matuszczak (obiekt), Anna Steller (performance), Michał Shao Szałucho (performance), Marek Wołodźko (instalacja), Agnieszka Wołodźko (kolaże), Justyna Olimpia Zając (instalacja).

Projekt dofinansowany ze środków Miasta Gdynia.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Akcja powieści "Hanemann" Stefana Chwina dzieje się w:

 

Najczęściej czytane