stat
Impreza odwołana
PATRONAT

Wyspa Wielkanocna i Tapati Rapa Nui | Ewa Wilczyńska-Saj

Plama Gdański Archipelag Kultury oraz Rada Dzielnicy Zaspa Młyniec zapraszają na pokaz slajdów i spotkanie podróżnicze z Ewą Wilczyńską-Saj w ramach cyklu "Na krańcach świata".

kwi 18

sobota, godz. 19:00 - 22:00

Gdańsk,
Wstęp wolny
maj 22-24

piątek - niedziela

Gdańsk, ECS, IKM
Ewa wyruszyła w styczniu na najbardziej odległą od stałych lądów wyspę - Rapa Nui - zwaną powszechnie Wyspą Wielkanocną. Spędza tam kilkadziesiąt dni, mieszkając wśród lokalnej ludności i uczestnicząc w najważniejszym festiwalu w roku - TAPATI. Powróci do nas na wiosnę, by już 26 marca opowiedzieć naszym słuchaczom o tym niezwykłym miejscu, okraszając to wszystko zdjęciami, których na pewno długo nie zapomnimy.

Ewa o sobie:
"Muzykolog, historyk sztuki oraz muzyk - z wykształcenia i pasji. Do tego podróżnik - z przyzwyczajenia. A może już nałogu? Generalnie kocham wszystko czym w życiu [dobrowolnie] się zajmuję. A że jest tych zainteresowań z milion, to wciąż brakuje mi czasu, by pomieścić je wszystkie pomiędzy snem, a... snem. Bo śpiochem też jestem z pasji! Podobno też nigdy nie przestaję się uśmiechać. I coś w tym jest, zwłaszcza, gdy w pobliżu czuję aromatyczną czarną kawę. Ale może tyle o mnie. Poczytajcie lepiej o podróżach, miejscach, ludziach i kulturze widzianej moimi oczami. A jest o czym, bo ten świat jest obłędnie ciekawy, a ja uwielbiam dzielić się wszystkim tym, co mnie fascynuje!".

Strona: https://ewaway.pl
FB: https://facebook.com/ewawaypl
Instagram: https://instagram.com/e_w_a_w_a_y

Wydarzenie finansowane przez Radę Dzielnicy Zaspa Młyniec.

"Plama" Gdański Archipelag Kultury
ul. Pilotów 11, 80-460 Gdańsk
Tel. 58 557 42 47
www.gak.gda.pl
www.facebook.com/PlamaGAK

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Sprawdź się

Cenioną w środowisku Wrocławską Nagrodę Poetycką Silesius w 2010 roku otrzymał trójmiejski poeta...