• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Wygrywamy dla WOŚP

Już 29 stycznia połączymy swoje siły i z radością dołączymy do orkiestry Jurka Owsiaka i wydarzeń organizowanych przez sopocki sztab WOŚP.

Na naszej scenie zobaczymy wyjątkowych artystów w lubianym przez nich repertuarze: Joanna Knitter zaśpiewa polskie przeboje muzyki popularnej i amerykańskie standardy jazzowe, Piotr Kosewski zinterpretuje w niebanalnym stylu twórczość Jeremiego Przybory i Jerzego Wasowskiego, aksamitny ton saksofonu Dariusza Herbasza wybrzmi w nastrojowych kompozycjach Georga Gershwina i Krzysztofa Komedy, wirtuoza klarnetu Andrzeja Wojciechowskiego usłyszymy w tangu A. Piazzolli i muzyce z musicalu G. Gershwina.

muzyka poważna - koncerty w Trójmieście


Wystąpi także pianista Artur Jurek, basista jazzowy Janusz "Macek" Mackiewicz i perkusista Roman Ślefarski z towarzyszeniem sopockich kameralistów pod dyrekcją Maestro Wojciecha Rajskiego.

Zapraszamy do udziału w koncercie wszystkich, którym bliskie są idee pomagania i wspierania innych, bardziej potrzebujących! Gramy dla wszystkich - dużych i małych! W tym roku pod hasłem CHCEMY WYGRAĆ Z SEPSĄ!

Wykonawcy:

Joanna Knitter - wokal

Piotr Kosewski - wokal

Andrzej Wojciechowski - klarnet

Dariusz Herbasz - saksofon

Artur Jurek - fortepian

Janusz Mackiewicz - kontrabas

Roman Ślefarski - perkusja

Polska Filharmonia Kameralna Sopot

Wojciech Rajski - dyrygent

Krzysztof Dąbrowski - prowadzenie


W programie przeboje muzyki rozrywkowej, musicalowej, standardy jazzowe oraz piosenki z repertuaru Starszych Panów.

Informacja o biletach

Wstęp na koncert jest bezpłatny, możliwy wyłącznie po pobraniu wejściówek dostępnych w punktach stacjonarnych Informacji Turystycznej w Sopocie, na interticket.pl oraz w miarę dostępności miejsc na godzinę przed koncertem. Uwaga ilość miejsc jest ograniczona.

Opinie

Sprawdź się

Pochodząca z Gdańska aktorka i malarka Beata Poźniak od lat mieszka poza granicami kraju. Jest inicjatorką wprowadzenia w USA oficjalnych obchodów: