stat
Impreza już się odbyła

Wszystkie drogi prowadzą do Gdańska - Bilal Satici

Dlaczego właśnie Gdańsk stał się dla nich drugim domem? Jakie wiatry przygnały ich na Wybrzeże? Podczas cyklu spotkań pt. Wszystkie drogi prowadzą do Gdańska przedstawimy sylwetki mieszkańców, którzy pochodzą nieraz z odległych miejsc na świecie, ale to właśnie gród nad Motławą jest ich miejscem na ziemi.

Gościem drugiego spotkania będzie Bilal Satici, który przyjechał do nas z Turcji. Bilal Satici od 8 lat mieszka w Gdańsku, jest przewodnikiem turystycznym i tłumaczem języka tureckiego. Spotkanie poprowadzi Włodek Raszkiewicz, dziennikarz Radia Gdańsk oraz Barbara Siewert, wolontariuszka Fundacji Wspólnota Gdańska, organizatora cyklu.

Cykl Wszystkie drogi prowadzą do Gdańska jest wyrazem otwartości na różnorodność, jaką my, gdańszczanie otrzymaliśmy w spadku od poprzednich pokoleń.

- Pielęgnowanie postaw pełnych tolerancji wymaga wytrwałości i wspólnego wysiłku i to właśnie takie spotkania przyczyniają się do oswajania obaw, łamania stereotypów, uświadamiania, jak wiele nas łączy mówi Magdalena Abraham-Dębska z Fundacji Wspólnota Gdańska.

Informacja o biletach

Liczba miejsc na spotkaniu jest ograniczona z uwagi na pandemię COVID19.
Prosimy o rezerwację miejsc: rezerwacje@wspolnotagdanska.pl

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Jaki tytuł nosi wystawa ERGO Hestii w Muzeum Narodowym w Warszawie?

 

Najczęściej czytane