stat
Impreza już się odbyła

Wpływowi goście - Paulina Wilczek

Paulina Wilczek, założycielka pracowni cukierniczej Tarta Grzechu Warta, będzie pierwszą w tym roku bohaterką cyklu Wpływowi Goście - spotkań organizowanych w Galerii Bałtyckiej.

lut 2

środa, godz. 18:00

Sopot,
Wstęp wolny

w każdy czwartek (do 17.11), godz. 18:00

Wstęp wolny
W jej przypadku określenie biznes, który zrodził się z pasji, nie jest przesadą. Zawsze lubiłam piec. Piekłam więc w domu, a to, czego nie zjadłam ja, rodzina i przyjaciele, zanosiłam do pracy. Tam zresztą powstała nazwa Tarty. Któregoś dnia ktoś rzucił, że ta pieczona przeze mnie tarta jest grzechu warta - wspomina Paulina Wilczek.

Zanim jednak oficjalnie założyła pracownię Tarta Grzechu Warta, w jej życiu wydarzyły się dwie istotne rzeczy: dowiedziała się, że jest bardzo poważnie chora i straciła pracę w korporacji. Takie wydarzenia muszą się jakoś na człowieku odbić, zwłaszcza jeśli dochodzi do nich w tym samym czasie - mówi Paulina. Na niej odbiły się tak, że skoro nie znała przyszłości, postanowiła czerpać z życia pełnymi garściami. Szybko jednak doszła do wniosku, że musi mieć jakieś zajęcie. Zaczęła więc robić to, co lubiła najbardziej: piec.

Podczas wydarzenia wspólnie nauczymy się także przygotowywać kilka prostych ciast, którymi potem będziecie mogli zaskoczyć swoich znajomych. Zapraszamy, tym razem na słodko!

Harmonogram spotkania Wpływowi Goście:
15:00 - 16:00 O powstaniu i rozwoju pracowni Tarta Grzechu Warta
16:15 - 17:15 Sztuka zdobienia ciast i tortów
17:30 - 18:30 Robimy proste i efektowne ciasta

Spotkanie odbędzie się na poziomie -1.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

W którym roku gdańska publiczność miała okazję po raz pierwszy obejrzeć film "Blaszany Bębenek"?

 

Najczęściej czytane