• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Wolne Brzmienia jam mikołajkowy

w każdą środę (do 27.06), godz. 18:30

Gdańsk,
bilety 25 zł
wrz 20

piątek, godz. 17:00, 20:00

Gdańsk,
bilety 158 zł
Kup bilet
Wolne Brzmienia to grupa muzyków i niemuzyków, którzy od 2022 roku wpuszczają powiew spontanicznego, swobodnego brzmienia na trójmiejskie kameralne sceny muzyczne.
Wolnobrzmieniowe jam session to miejsce spotkania, otwarta przestrzeń twórcza, w której spotykamy się by wspólnie pograć, pośpiewać, pogwizdać, pomruczeć, potańczyć. Na wolnobrzmieniowym jam session nie ma podziału na twórcę i widownię. Możesz przyjść i posłuchać albo przyłączyć się do nas od Ciebie zależy jak skorzystasz z tej pełnej dźwięków przestrzeni.
Może na Twoim strychu kurzy się stara gitara dziadka, albo trzymasz w szafie od lat nieużywany akordeon? Może zrobiłaś/eś kiedyś autorską grzechotkę albo lubisz wystukiwać rytm sztućcami? Nie ważne na czym i jak często grasz! Nie ważne, czy posiadasz dyplom zawodowego muzyka czy ostatni raz śpiewałaś/eś na występie w przedszkolu. Chwyć co masz pod ręką i dołącz do nas. Spotkajmy się w radosnej atmosferze współtworzenia!
W trakcie wydarzenia zapewniamy ciepłą herbatkę i instrumentarium. Napisz do nas, jeśli interesuje Cię konkretny instrument. Przywieziemy go dla Ciebie.

Wolne Brzmienia jam session to przestrzeń bez używek.

Gdzie się spotykamy?
W Teatrze w Oknie.

Jaki jest koszt?
Składka za każde spotkanie wynosi 25 zł

Co trzeba zrobić, aby wziąć udział?
Po prostu przyjść.

Ho Ho Ho! Do zobaczenia!

Opinie

Sprawdź się

Autorką bestsellerowej powieści "Opowieść niewiernej" jest:

 

Najczęściej czytane