stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Wojtek Mazolewski i Goście - Chaos Pełen Idei (5 opinii)

"Chaos Pełen Idei". Wojtek Mazolewski wraca z nowym projektem. Tym razem do współpracy zaprosił wspaniałych gości, łącząc pokolenia i śmiało mieszając gatunki muzyczne. I tak na jednym albumie spotykają się legendy rocka John Porter, Wojtek Waglewski, Jan Borysewicz i Janusz Panasewicz, a także Natalia Przybysz, Ania Rusowicz, Vienio, Misia Furtak i najmłodsi na scenie muzycznej - Justyna Święs i Piotr Zioła. Powstała płyta jest pełna mocnych emocji, poezji, szaleństwa i melodii, które na długo zapadają w pamięć.

Relacja z imprezy

30 lat artystycznej kariery Wojtka Mazolewskiego pokazuje, że marzenia się spełniają. Jego muzykę pokochali nie tylko fani w Polsce ale i w Japonii, Kolumbii czy Argentynie. Przez lata zasłużył na miano eksportowej marki polskiej kultury. Gdański artysta od lat łamie stereotypy, współpracując z artystami na pierwszy rzut oka z zupełnie innych muzycznych światów.

jazz - koncerty w Trójmieście


Wojtek Mazolewski nową płytą zatytułowaną "Chaos Pełen Idei" po raz kolejny udowadnia, że muzyka nie ma ograniczeń. Nie dziwi więc fakt, że na swoje 40 urodziny przygotował wyjątkowy album jakiego jeszcze w Polsce nie było. "Chaos Pełen Idei" to płyta pełna muzycznych niespodzianek gdzie jazz łączy się z rockiem, bluesem, popem czy hiphopem. Styl nie ma znaczenia - liczy się wolny przepływ, spontaniczność, muzyka tworzona tu i teraz. Zapraszając muzyków do współpracy Mazolewski przygotował swój zespół tak by w studio zapanowała atmosfera twórczej wolności. W zaledwie 180 minut mieli się dotrzeć, dogadać, porozumieć, dograć. Zagranie va banque. Śmiałość, która się opłaciła. "Słuchając tego albumu odrzućcie swoje obawy i uprzedzenia bo muzyka to głos wolności... o tym jest ta płyta." - podsumowuje Wojtek. Singlem promującym płytę "Chaos Pełen Idei" jest utwór "Organizmy Piękne" w którym gościnnie udzieliła się Justyna Święs z zespołu The Dumplings.

Na koncercie w Gdańsku obok Mazolewskiego i jego zespołu wystąpią: John Porter (Porter Band), Ania Rusowicz, Justyna Święs (The Dumplings), Piotr Zioła oraz Vienio (Molesta Ewenement)

Przeczytaj także

Informacja o biletach

 • Bilet normalny
  79 zł
Miejsca stojące: 79zł
Limitowana pula biletów VIP na miejsca siedzące na antresoli:
Na krześle: 99zł
Loża 10-osobowa: 800zł
Loża 5-osobowa: 450zł

Opinie (5)

 • (1)

  widziałem małego Wojtusia na koncercie na Zaspie z Iwanem Groźnym, to była zima 1986/1987, wieszali wtedy w piosenkach komunistów, świetny koncert :)) zagrał wtedy też Konwent A z Żanetą. mała sala Domu Społecznego, śnieg i mróz jak diabli, a na scenie ogień, nigdy nie zapomnę

  • 5 0

  • ciekawe ile wywiesili?

   a born in the prl nadal gra?

   • 0 0

 • niesmak (1)

  dziwie sie wojtkowi

  • 5 0

  • no... towarzystwo raczej słabawe

   jw

   • 2 0

 • Jasne że kasa...!

  Dla kasy artysta muzyk stylizuje się na geja....i gra jakieś srututtutu!

  • 1 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Sprawdź się

Prawa licencyjne do jakiego głośnego musicalu Amerykanie sami zaproponowali Teatrowi Muzycznemu w Gdyni?