• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Włącz energię

Zaledwie dzień po spektaklu "DOMówka", jego współtwórczyni, wyjątkowa tancerka Magdalena Agata Wójcik poprowadzi energetyczne warsztaty: WŁĄCZ ENERGIĘ - technika i repertuar.

kwi 29

sobota, godz. 11:00 - 13:30

Gdańsk,
bilety 120 zł
przedsprzedaż 100 zł
Magdalena zaproponuje Wam 3 godziny, w pierwszej części skupimy się nad technika tańca współczesnego i nad tym co interesuje najbardziej w tym momencie tancerkę - szybkie zmiany jakości, dynamiki i czasowania w ruchu. W drugiej części skupimy się nad choreografią, która będzie skupiona na tych trzech elementach oraz będzie zainspirowana ostatnimi spektaklami, w których Magdalena brała udział (monachijskiego choreografa Moritz'a Ostruschnjaka).

Magdalena Agata Wójcik - przez ostatnia dwa lata głownie współpracowała z choreografem Mortiz'em Ostruschnjak z Monachium. Od 5 lat tancerka E.sperimenti Dance Company z Rzymie. Od wielu lat współpracuje z Sopockim Teatrem Tańca, w 2021 stworzyła wraz z Joanna Czajkowska duet "Domówka", który będzie można obejrzeć dzień przed warsztatami - 5.03.2022.

W 2020 dołączyła do Teatru Tańca Zawirowania gdzie do tej pory gra w spektaklu "Tańcz ąc Boską Komedie". Magdalena poza praca jako tancerka, od wielu lat uczy tańca współczesnego i na swoich warsztatach stara się przekazać wiedze, którą zdobywa podróżując i współpracując z różnymi choreografami. W 2019 rozpoczęła prace nad projektem CoDa Movement, który łączy taniec, ruch oraz holistyczne podejście do pracy nad ciałem, uzdrowieniem i duchowością.

W marcu można też zapisywać się na drugą edycję warsztatu PORUSZENIE, który ruszy 17 kwietnia!

Miejsce: Teatr Atelier, 2 piętro, sala prób (pierwsze wejście od strony Gdyni, na domofonie 2).

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    120 zł
UWAGA! Wpłata zaliczki 50 zł na konto stowarzyszenia jest obowiązkowe i gwarantuje miejsce na warsztacie.
Prosimy o zapisy na adres:
sopot.dance.theatre@gmail.com
W tytule: Wójcik technika i repertuar
W treści wiadomości poprosimy o parę słów o swoim doświadczeniu tanecznym.

Ilość miejsc ograniczona!

Opinie

Sprawdź się

W 2017 roku brytyjski książę William i księżna Kate odwiedzili: