stat
Impreza już się odbyła

Wirtualny spacer po Gdyni z Michałem Miegoniem

Zapraszamy na wirtualny spacer po Gdyni z Michałem Miegoniem, pracownikiem Muzeum Miasta Gdyni,twórcą inicjatywy spacerowej Inne Szlaki. Wydarzenie odbędzie się w ramach branżowej (nie)konferencji dla pracowników bibliotek Kierunek Wizerunek.

w każdą niedzielę (do 29.08), godz. 13:00 - 14:30

Gdańsk,
Najwęższe kamienice, najstarsze stodoły, najpiękniejsze fasady budynków i historia osób, dzięki którym Gdynia przybrała postać nowoczesnego, budzącego zachwyt na całym świecie miasta okna na świat! Podczas spaceru wspólnie odkryjemy miejsca, które na co dzień mijamy, nie zwracając uwagi na detale, nad którymi należy przystanąć. W szczegółach bowiem tkwi całe bogactwo historii i anegdot o mieście z morza i marzeń. Ruszmy razem w ich poszukiwaniu!

Transmisję spaceru on-line wyemitujemy na profilu FB Biblioteka Gdynia.

Spacer poprowadzi Michał Miegoń pracownik Muzeum Miasta Gdyni, twórca inicjatywy spacerowej Inne Szlaki, laureat Nagrody Prezydenta Miasta Gdyni Galion Gdyński w kategorii Animacja Kultury i muzyk formacji Kiev Office.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Kto był inicjatorem Gdańskiej Korporacji Tańca?