stat
Impreza już się odbyła

Wiosenna rozbiegówka warsztaty on line lekcja 8

lip 27-29

poniedziałek - środa, godz. 17:00

Sopot,
Wstęp wolny
Teatr na Plaży zaprasza 1 czerwca o godz. 11.00 wszystkie dzieci na ostatnie zajęcia z cyklu warsztatów Wiosnna rozbiegówka, które poprowadzi Asia Nadrowska.

Bazą do zajęć będzie taniec współczesny oraz elementy techniki tańca jazzowego. Głównym celem będzie rozbudzenie świadomości własnego ciała, poprawienie koordynacji oraz doskonalenie motoryki. Skupimy się na dynamice ruchu i jej eksploracji na różnych płaszczyznach, wykorzystując przy tym oddech.

Podczas najbliższych poniedziałkowych zajęć dzieci będą pracować z kontrastowymi względem siebie elementami takimi jak rozluźnienie i napięcie, wznoszenie i opadania, przyspieszanie i zwalnianie.

Zajęcia będzie można obejrzeć na kanale facebook oraz youtube Teatru na Plaży ( również po premierze transmisji)

Zapraszamy do wspólnej nauki i zabawy!

Fot. Jurek Bartkowski

Wydarzenie zrealizowane przy wsparciu finansowymi Miasta Sopotu
__________________________________________________________________
W ciągu ostatnich 7 tygodni spotykaliśmy się co poniedziałek z Kamilą Maik i Asią Nadrowską o godzinie 11.00. Bardzo Wam dziękujemy za wspólnie spędzony czas 
Więcej o prowadzących:

JOANNA NADROWSKA Tancerka, instruktorka, choreograf. Od 2012 roku jest tancerką w Sopockim Teatrze Tańca. Współzałożycielka Trójmiejskiego Kolektywu Twórczego. Obecnie prowadzi zajęcia taneczne w trójmiejskich szkołach tańca.

KAMILA MAIK Absolwentka Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej w Gdansku. Od najmłodszych lat tańczyła na deskach Opery Bałtyckiej i Filharmoni Baltyckiej w Gdansku. Szkoliła swoje umiejętności tańca współczesnego pod okiem Andrzeja Morawaca, Joanny Czajkowskiej i Jacka Krawczyka oraz wielu warsztatach. Jest dyplomowaną tancerka tańca współczesnego, baletu oraz tańca charakterystycznego. Od 2015 roku związana z Sopocki Teatr Tańca z którym zrealizowała i współtworzyła takie spektakle jak SYS 212 , Przedmiot Nieocenionej Wartości, Bajadera Lechistan Pany Arka Melancolia Ostatnie Piętro oraz Dyskretny Urok Picassa. Działa w kolektywie Mololo z którym zrealizowała spektakl Czerwony Kapturek w gothic stajlu oraz #M19. Wzięła udział w festiwalu Pestka ze spektaklem Slavery still exists. Realizuje nie tylko projekty teatralne ale również bierze udział w realizacji teledysków trójmiejskich i zagranicznych twórców muzycznych.

W roku 2018 została laureatką prestiżowej nagrody Sopocka Muza dla Młodego Twórcy. Od 2014 roku jest głównym trenerem tańca współczesnego oraz jazzowego w KS Kokartka z wieloma sukcesami swoich podopiecznych. Kamila jest niezwykle charyzmatyczną osobą, na zajęciach jest bardzo wymagająca, ale zawsze wspiera swoich podopiecznych i wie ze dobra atmosfera na zajęciach to podstawa. Taniec ma we krwi od najmłodszych lat a mimo to nieustannie się rozwija na polskich i zagranicznych warsztatach tanecznych.

Opinie

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Sprawdź się

Która z mitologicznych postaci przyczyniła się do powstania słynnej gdańskiej nalewki Goldwasser?