stat
Wydarzenie już się odbyło

Wiersze na Piętrze | Spotkanie autorskie z Michałem Fałtynowiczem

Towarzystwo Przyjaciół Sopotu i redakcja dwumiesięcznika literackiego "Topos" zapraszają na prezentację debiutanckiego tomu wierszy Michała Fałtynowicza "Witajcie w moim Betlejem!". Spotkanie z cyklu Wiersze na Piętrze odbędzie się w piątek 31 lipca 2020 r. o godz. 17.30, a rozmowę poprowadzi Piotr W. Lorkowski, krytyk i badacz literatury.

MICHAŁ FAŁTYNOWICZ urodził się 22 października 1996 roku w Suwałkach. Wiersze zamieszczał w czasopismach literackich: "Topos", "Czas Literatury", "Fabularie", "eleWator", "Kroniki według Muzeum im. Marii Konopnickiej w Suwałkach", opowiadanie "Pierwszy dzień wojny" w kwartalniku artystycznym "Bliza". W 2019 roku opublikował zbiór czterech sztuk scenicznych pt. "Ciemność" (Warszawa 2019). Dwukrotnie gościł w Radiu Gdańsk w audycji "Po pierwsze wiersze".

Debiutancki zbiór poezji "Witajcie w moim Betlejem!" ukazał się w 2020 roku nakładem Biblioteki Toposu.

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Gdańsk posiada wyjątkowe muzeum, w którym co roku organizowane są wydarzenia muzyczno-artystyczne, niespotykane w innych miastach Polski. Jakie to muzeum?