stat
PATRONAT

Wielkie odliczanie! Ściana zaczarowana. Ilustracje Bożeny Truchanowskiej

Chodzą słuchy, że otwiera się nowa wystawa! Wieczorem 23 października dorośli, w eleganckich ubraniach, będą z bliska przyglądać ilustracjom, które pojawią się w Muzeum. To wszystko? Oczywiście, że nie. Dla najmłodszych przygotowaliśmy coś specjalnego pełną zabaw strefę edukacyjną. Tylko czy im się spodoba?

gru 12

niedziela, godz. 10:30 - 12:00

Gdańsk,
bilety 25 - 40 zł
gru 16

czwartek, godz. 11:00

Wstęp wolny
Uwaga, uwaga! Poszukujemy ekspertów, czyli dziesięcioro otwartych, energicznych dzieci, które przetestują naszą wystawę i nie będą bały się powiedzieć co o niej myślą. Spotkamy się przed wieczornym otwarciem wystawy i sprawdzimy czy wszystko działa jak należy. Czy każda śrubka jest dokręcona? Czy naprawdę jest tak zabawnie jak zapewniają kuratorzy? Gdy już dobrze poznamy przestrzeń, wraz z Patrycją Wójcik i Olgą Lewandowską z Ośrodka Edukacji Muzeum Miasta Gdyni, przygotujemy się do wernisażu. Czeka nas mnóstwo atrakcji tworzenie specjalnych przebrań, warsztaty aktorskie, no i oczywiście wielkie odliczanie!

Obowiązują zapisy za pomocą formularza na stronie.

Pytania można kierować do koordynatorki Olgi Lewandowskiej, mailowo: o.lewandowska@muzeumgdynia.pl

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Co znajduje się w Parku Hestii w Sopocie?