• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Wielkie Halo 2

W sobotę 14 września Stowarzyszenie Halo Kultura zaprasza mieszkańców Trójmiasta i okolic na wydarzenie artystyczno-kulturalne "Wielkie Halo 2". Impreza będzie miała miejsce w podziemiach Hali Płaskiej na terenie Gdyńskich Hal Targowych.

"Tworzymy Wielkie Halo 2, żeby zapoznać szerszą publiczność z tym, co nasze stowarzyszenie robi na Hali na co dzień - mówi członkini rady programowej Marta Ożóg- Orzegowska - Tworzymy miejsce wspólnych działań artystycznych - od warsztatów, przez koncerty i wystawy. To wyjątkowa przestrzeń na mapie kulturalnej Gdyni".

RAMOWY PROGRAM:
10:00-14:00 Halo Kultura, podziemia hali płaskiej Hali Targowej
- Warsztaty
- Otwarte pracownie

10:00-14:00 Hala łukowa
- Pink TV only good news - Instalacjo-akcja performatywna i wywiady z artystami

14:00-18:00 HALO TAXI - Performatywne kursy po mieście
Przystanek: Hale Targowe

18:00-22:00 Halo Kultura, podziemia hali płaskiej Hali Targowej
- Wystawy
- Wernisaże
- Koncerty

19:00 - Michał Miegoń "No Waste Food Sound
20:00 - Mika Bindlestiff i goście


Na wydarzenie składają się przedpołudniowe warsztaty artystyczne oraz wieczorne wystawy i koncerty. Będzie można wziąć udział w warsztatach cyrkowych, kolograficznych, socjologicznych, plastycznych, jubilerskich, dostosowanych do różnych grup wiekowych.

Gdyńskich artystów będzie można poznać bliżej podczas instalacji performatywnej "Pink TV". Interesującym wydarzeniem dla chcących obcować ze sztuką jest "Halo Taxi", czyli specjalne auto, które kursować będzie po centrum miasta i zaskakiwać kameralnymi performance.

Wieczorem przygotowano wystawy - "Podwójny" - to prezentacja zdjęć Joanny Borowiec oraz "Nagość zaczyna się od twarzy" - projekcja video Danki Wiśniewskiej. Całość wydarzenia zamknie koncert/performance Michała Miegonia "No Waste Food Sounds" oraz Mika Bindlestiff i goście.

Zapisy i szczegółowe informacje na temat wydarzenia---
Halo Kultura jest gdyńskim stowarzyszeniem powstałym z potrzeby zrzeszenia lokalnych twórców w jedną, silną i głośną całość. Halo Kultura tworzy przestrzeń co-workingową środowisk twórczych w Gdyni, gdzie oprócz pracy nad nowymi projektami, wspólnie organizuje otwarte wydarzenia kulturalne: wystawy, warsztaty, koncerty, przedstawienia, prelekcje.

Opinie

Sprawdź się

Czy istnieje specjalna osobna nagroda przyznawana tłumaczom zagranicznych dzieł?

 

Najczęściej czytane