stat
Impreza już się odbyła

Wieczór z piosenkami Louisa Armstronga

Serdecznie zapraszamy na wyjątkowy wieczór z piosenkami Louisa Armstronga w dniu 04.06.2017 r., o godz. 19.30 w Teatrze Boto przy ul.Bohaterów Monte Cassino 54B w Sopocie.

gru 5

niedziela, godz. 19:00

Gdańsk,
Wstęp wolny
lut 6

niedziela, godz. 17:00, 20:00

bilety 79 - 159 zł
Kup bilet
W muzyczny świat Luisa Armostronga wprowadzi nas Michał Pijewski, który jako jedna z nielicznych osób gra i śpiewa ponad 50 utworów Louisa, od wczesnych nagrań z okresu Chicago ("Hot Five" czy "Hot Seven") do późniejszych, pochodzących z Louis Armstrong And His All Stars. Tutaj niezapomniane "What A Wonderfull World" czy "Ramona". Występował poza Polską w Niemczech, Hiszpanii, Francji oraz na scenie polonijnej w Chicago w USA. Nagrał kilka płyt ze składami zarówno jazzowymi jak i grającymi swingującą muzykę do tańca.

jazz - koncerty w Trójmieście


Michał Pijewski (cl, voc) ukończył średnią szkołę muzyczną im. Elsnera w Warszawie w klasie klarnetu w '91 roku. Jednocześnie jest pianistą i trębaczem. Od końca lat 80-tych grał w różnych składach muzycznych jak: "Old Traditional Jazz Band", "Jacek Gerek Band" a od 1998 prowadzi własny skład "The Castle Band", obecnie przekształcony w "The Crazy Band". Uwielbia Louisa, potrafi śpiewać i grać jak Satchmo.

Skład:
Michał Pijewski - wokal, pianino, klarnet
Andrzej Owczynnikow - kontrabas
Jerzy Więckowski - perkusja
Marek Słoma Słomiński - banjo, gitara

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Autorką cyklu o "Kici Koci" jest?