Impreza już się odbyła
PATRONAT

Wieczór z Teatrem Cynada (6 opinii)

Zapraszamy do klubu Żak na WIECZÓR TEATRU CYNADA, który odbędzie się 1.12.2013 o godz. 19:00. Wieczór składa się z dwóch spektakli.

paź 13

wtorek, godz. 19:00

bilety 100-120 zł
Kup bilet
Program:
godz. 19:00 - Koncert Opus 11 / solo Bożena Eltermann 25' 
godz. 20:00 - Nieme kino / Teatr Cynada - PREMIERA 

Nieme kino / Teatr Cynada / PREMIERA 
Choreografia: Bożena Eltermann
Występują: Aleksandra Widuto, Karolina Chojnacka, Marek Kakareko, Bożena Eltermann

Coś o aktywności, radosnym wysiłku, nieprzerwanym działaniu, niekończącym się ruchu, przemianie, aktywnej bierności pchającej wydarzenia w niewiadomym kierunku, bo czas ani świat nigdy nie ustaje....coś o zmęczeniu niepozostawiającym złudzeń, o marzeniach nigdy niespełnionych i o tych, które oswoiliśmy i zamieniliśmy w rzeczywistość...coś o bogactwie umysłu, coś o ubóstwie codziennej komunikacji werbalnej, coś o strachu o przyszłość, coś o teraźniejszej namiętności, coś o procesie krystalizowania myśli, stwarzania rzeczywistości, życiu na zakręcie, za którym nie wiadomo co się znajduje...i dobrze...coś o nas...

Zrealizowano w ramach Stypendium Kulturalnego Marszałka Województwa Pomorskiego, Stypendium Funduszu Promocji Twórczości Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
Partnerzy: GAK Stacja Orunia, Fundacja Grawitacja

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    25 zł
  • Bilet ulgowy
    15 zł
25 zł – normalne / 15 zł – studenci* i na Kartę do Kultury* / 10 zł – uczniowie* / 5 zł – na Kartę Dużej Rodziny* / 3 zł – na Kartę Tancerza*
* wyłącznie za okazaniem ważnej legitymacji i KARTY przy zakupie biletów (1 bilet na 1 legitymację/ 1 KARTĘ)
Bilet obejmuje oba spektakle.
Sprzedaż biletów oraz rezerwacje prowadzi kasa Klubu Żak codziennie w godzinach od 15.00 do 21.00 (w sb i nd od g.16.00). Kontakt: kasa@klubzak.com.pl; Tel. 58 344 05 73 lub 58 345 15 90 – w.117 / Odbiór rezerwacji nie później niż pół godziny przed imprezą. / Zakupione bilety i karnety nie podlegają zwrotom. / Liczba biletów zniżkowych na KARTĘ DO KULTURY i KARTĘ DUŻEJ RODZINY limitowana. / Wszystkie ceny zawierają podatek VAT.

Opinie (6)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Sprawdź się

Jak Muzeum Historyczne Miasta Gdańska nazywało się do 2000 roku?