stat
Impreza już się odbyła

Wieczór poezji w Zoo

Miłośników przyrody "wierszem pisanej", zapraszamy na "Wieczór poezji w Zoo".

To już trzecia edycja tego niezwykłego wydarzenia! Nasze poetyckie spotkanie odbędzie się w magicznej chatce "Góralce" na terenie gdańskiego Zoo. W tym roku mamy zaszczyt gościć poetów i przyjaciół z Gdańskiego Klubu Poetów oraz Stowarzyszenia Autorów Polskich oddziału w Gdańsku, którzy nie tylko przygotują i przybliżą nam własne oraz ulubione wiersze ale też będą współgospodarzami "Wieczoru poezji w Zoo".

Spotykamy się 29 listopada br. (piątek), nie później niż o godzinie 17.45 przy głównej bramie gdańskiego Zoo.

Będzie czas na rozmowy o poezji i o zwierzętach oraz wypicie gorącej herbaty przy kominku. Zachęcamy także naszych gości do podzielenia się własną poezją.

Do uczestnictwa w "Wieczorze poezji w Zoo" uprawnia wcześniej zakupiony bilet wstępu (można to zrobić online - https://bilety.zoo.gda.pl/ lub w kasach biletowych, czynnych każdego dnia do godziny 14:00).

Przeczytaj także

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    15 zł
  • Bilet ulgowy
    10 zł
Chęć uczestnictwa w „Wieczorze poezji w Zoo” należy zgłaszać do 27 listopada (środa) do godziny 14.00 na adres mailowy - marketing@zoo.gda.pl podając w wiadomości swoje imię i nazwisko. Ilość miejsc jest ograniczona. Obowiązuje kolejność zgłoszeń.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

W 1994 doszło w Gdańsku do wypadku autobusu, w którym zginęły 32 osoby. W której dzielnicy doszło do katastrofy?