stat
Impreza już się odbyła

Wieczór jazz jam session

Jazz Jam Session - czyli spotkania muzyków w celu wspólnej improwizacji na bazie standardów jazzowych. Pierwszy set wykonywany jest przez zespół gospodarzy wieczoru, a potem następuje oficjalne zaproszenie wszystkich chętnych instrumentalistów i nie tylko do wspólnego muzykowania.

sty 21

piątek, godz. 17:00

Gdańsk,
Na zaproszenie

w każdą środę (do 23.02), godz. 20:00

Gdynia,
Wstęp wolny
Daniel Nosewicz - gitara
Konrad Żołnierek - bas
Adam Golicki - perkusja

jazz - koncerty w Trójmieście


Adam Golicki - Absolwent kierunku Jazz i Muzyka Estradowa Uniwersytetu Zielonogórskiego w klasie perkusji Marcina Jahra oraz absolwent kierunku Jazz na Wydziale Instrumentalnym Akademii Muzycznej we Wrocławiu w klasie dr Dariusza Kaliszuka. Zdobywca 1 miejsca na Ogólnopolskim konkursie perkusyjnym we Wrocławiu (2003r.); z zespołem Paul Band zdobywca 1 miejsca oraz nagrody dla najlepszego instrumentalisty na Ogólnopolskim festiwalu zespołów jazzowych i bluesowych w Gdyni (2005 r.). Współpracuje z takimi muzykami, jak: Maciej Sikała, Cezary Paciorek, Maciej Grzywacz, Piotr Lemańczyk, Przemek Dyakowski, Dominik Bukowski, Kuba Stankiewicz, Inga Lewandowska, Grzegorz Nagórski, Zdzisław Babiarski , Big Band Uniwersytetu Zielonogórskiego...

Daniel Nosewicz - kompozytor, gitarzysta, aranzer, dyrygent. Urodzil sie w Lidzbarku Warminskim, gdzie ukonczyl I stopien Panstwowej Szkoly Muzycznej w klasie fortepianu i gitary. Edukacje muzyczna kontynuowal w Panstwowej Szkole Muzycznej II stopnia w Olsztynie w klasie gitary. W 2013 roku ukończył studia z wyróżnieniem w Akademii Muzycznej w Gdansku na kierunku Jazz i Muzyka Estradowa w klasie gitary jazzowej Macka Grzywacza oraz w klasie aranzacji i kompozycji prof. Leszka Kulakowskiego. Laureat wielu konkursow gitarowych, miedzynarodowych i ogolnopolskich. Autor ponad 150 aranzacji na rozne składy instrumentalne. Dyrektor muzyczny, aranzer i dyrygent 18 osobowej Orkiestry Daniela Nosewicza; twórca projektu 'Polish Rock Swings'. Wystepuje jako sideman. Bierze udzial w nagraniach jako muzyk sesyjny. W latach 2010/2011 student Royal Conservatoire de Musique de Bruxelles na wydziale jazzu.

Od 2008 roku student Akademii Muzycznej w Gdańsku w klasie gitary basowej. W latach 2010/2011 odbył stypendium w Royal Conservatoire de Musique de Bruxelles w Belgii na wydziale jazzu w ramach programu Erasmus. Współpracował z wieloma formacjami muzycznymi m.in. MNR Kolektyw, Tomasz Chyła Quintet, Orkiestra Daniela Nosewicza, Shakin Events, Big-Band Akademii Muzycznej w Gdańsku, The Gentleman Jazz Quartet i inne. Wygrał II miejsce na Ogólnopolskim festiwalu big bandów - Bydgoszcz 2009, II miejsce na Ogólnopolskim festiwalu big bandów - Nowy Tomyśl 2010, wyróżnienie na Saxonia Big Band Festiwal - Niemcy 2010, I miejsce na IX Integracjach Muzycznych - Żyrardów 2013 z Tomasz Chyła Quintet.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Czy wartownia nr 1 na Westerplatte posiadałą kiedyś toaletę?