• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Wieczór baśni z Agatą Półtorak: Śpiewająca żabka

Serdecznie zapraszamy dzieci wraz z opiekunami do nowej siedziby Przylesia na wyjątkowe spotkania gawędziarsko-twórcze z baśniami z całego świata. Naszą przewodniczką po tym magicznym świecie będzie Agata Półtorak - artystka z ogromnym doświadczeniem warsztatowym i w pracy z dziećmi, mająca głowę pełną pomysłów i twórczych projektów, która skutecznie inspiruje najmłodszych do działania.

Począwszy od czerwca, każdego miesiąca będziecie mogli wysłuchać innej inspirującej opowieści przedstawionej w konwencji teatru kamishibai. Podczas każdego ze spotkań odbędą się również warsztaty plastyczne dla dzieci.

W czerwcu Agata Półtorak opowie baśń chorwacką pt. "Śpiewająca żabka", a podczas warsztatów mali uczestnicy wykonają żabki - zabawki zręcznościowe z tektury i innych tworzyw.

Pierwsze zajęcia odbędą się 3 czerwca o 17:30 w Przylesiu (23 Marca 32).

Wydarzenie odbędzie się w ramach projektu "To właśnie baśnie" dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Liczba miejsc ograniczona. Na zajęcia obowiązują zapisy pod numerem telefonu: 661 798 153.

Na wydarzenie 3 czerwca będzie można zapisywać się od 20 maja.

Informacje o prowadzącej:

Agata Półtorak - ilustratorka, autorka książek dla dzieci i gawędziarka, z wykształcenia nauczyciel nauczania początkowego. Od 2003 roku zajmuje się ilustrowaniem książek dla dzieci, podręczników i materiałów edukacyjnych. W dorobku ma również książki autorskie. Współpracuje z wydawnictwami: Harmonia, Marpress, Operon, BEA, Zielona Sowa, Literatura i GWP. Od 2003 r. wykonuje ilustracje do książek, podręczników, materiałów dydaktycznych. Stale pracuje z dziećmi i rodzinami, prowadząc warsztaty literacko-plastyczne i gawędziarsko-twórcze oparte na ludowych baśniach z różnych stron świata, które opowiada w technice teatru kamishibai. W wolnych chwilach tworzy rękodzieło, głównie obrazy z tkanin i zabawki szyte ręcznie. W ramach współpracy z bibliotekami prowadzi warsztaty literacko-plastyczne.

Opinie

Sprawdź się

Prawa licencyjne do jakiego głośnego musicalu Amerykanie sami zaproponowali Teatrowi Muzycznemu w Gdyni?