• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Wieczór baśni z Agatą Półtorak: Niewdzięczny tygrys

Serdecznie zapraszamy dzieci wraz z opiekunami do nowej siedziby Przylesia na wyjątkowe spotkania gawędziarsko-twórcze z baśniami z całego świata. Naszą przewodniczką po tym magicznym świecie będzie Agata Półtorak artystka z ogromnym doświadczeniem warsztatowym i w pracy z dziećmi, mająca głowę pełną pomysłów i twórczych projektów, która skutecznie inspiruje najmłodszych do działania.  

Począwszy od czerwca, każdego miesiąca będziecie mogli wysłuchać innej inspirującej opowieści przedstawionej w konwencji teatru kamishibai. Podczas każdego ze spotkań odbędą się również warsztaty plastyczne dla dzieci.

24 czerwca wysłuchamy baśni wietnamskiej pt. Niewdzięczny tygrys, a podczas warsztatów mali uczestnicy wykonają prace plastyczne portret tygrysa malowany na tkaninie.

Zajęcia odbędą się 24 czerwca o 17:30 w Przylesiu (23 Marca 32). Wydarzenie odbędzie się w ramach projektu To właśnie baśnie dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury. 
Liczba miejsc ograniczona. Na zajęcia obowiązują zapisy pod numerem telefonu: 661 798 153. 

Na wydarzenie 24 czerwca będzie można zapisywać się od 17 czerwca. 

Informacje o prowadzącej: 
Agata Półtorak -
ilustratorka, autorka książek dla dzieci i gawędziarka, z wykształcenia nauczyciel nauczania początkowego. Od 2003 roku zajmuje się ilustrowaniem książek dla dzieci, podręczników i materiałów edukacyjnych. W dorobku ma również książki autorskie. Współpracuje z wydawnictwami: Harmonia, Marpress, Operon, BEA, Zielona Sowa, Literatura i GWP. Od 2003 r. wykonuje ilustracje do książek, podręczników, materiałów dydaktycznych. Stale pracuje z dziećmi i rodzinami, prowadząc warsztaty literacko-plastyczne i gawędziarsko-twórcze oparte na ludowych baśniach z różnych stron świata, które opowiada w technice teatru kamishibai. W wolnych chwilach tworzy rękodzieło, głównie obrazy z tkanin i zabawki szyte ręcznie. W ramach współpracy z bibliotekami prowadzi warsztaty literacko-plastyczne. 

Informacja o biletach

Liczba miejsc ograniczona. Na zajęcia obowiązują zapisy pod numerem telefonu: 661 798 153. 
Na wydarzenie 24 czerwca będzie można zapisywać się od 17 czerwca. 

Opinie

Sprawdź się

Co w nazwie Teatru Dada von Bzdülöw oznacza człon "dada"?