stat
Wydarzenie już się odbyło

Wieczór autorski - Michał Listkiewicz

Prezentacja/wieczorek autorski dot. książki Michała Listkiewicza "Listek - najciekawiej jest po końcowym gwizdku" odbędzie się w Pescado 7 grudnia (wtorek) od godz. 18.00. Na scenie będzie oczywiście Michał Listkiewicz i współautorzy czyli Piotr Wołosik i Łukasz Olkowicz.

w każdy czwartek (do 17.11), godz. 18:00

Wstęp wolny
Poza prezentacją i rozmową z autorami planowana jest aukcja 2-3 gadżetów od Michała Listkiewicza. Pieniądze zostaną przekazane dla hospicjum dziecięcego Bursztynowa Przystań.

O 21:00 w zacnym gronie, wspólne oglądanie meczu ligi mistrzów AC Milan - Liverpool.

__________________________________________________________________

O autorze i książce:

Michał Listkiewicz przez wiele lat najważniejszy człowiek polskiej piłki nożnej, z powodu futbolu także wróg publiczny numer 1.
 
Piłkarski sędzia, prezes PZPN, działacz UEFA i FIFA, również dziennikarz. W tej książce odkrywamy go na nowo. Jako człowieka mocno doświadczonego życiem, mistrza anegdot, bywalca salonów, gdzie jego drogi przecinały się z Kazimierzem Górskim, Diego Maradoną, Seppem Blatterem, Ireną Kwiatkowską, a nawet... jedną czarną owcą.

Mawiają, że Całą prawdę o człowieku zna jedynie on sam. Dziennikarzom Przeglądu Sportowego, Łukaszowi Olkowiczowi i Piotrowi Wołosikowi, tę prawdę Listek zdradza nawet bez figowego listka. Na ostro, słodko i gorzko. O trudnych relacjach z ojcem alkoholikiem, zabójstwie matki i przebaczeniu jej morderczyni, molestowaniu przez aktora.

Znajomy, przyjaciel, powiernik wielkich świata piłki, polityki, biznesu, sztuki. Zdecydowanie, życiorys Michała Listkiewicza i ta książka to gotowy materiał na kilka sezonów porywającego serialu!
 

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Która z mitologicznych postaci przyczyniła się do powstania słynnej gdańskiej nalewki Goldwasser?