stat
Impreza już się odbyła

Wieczór Kulturalny: Esto es Mexico -To jest Meksyk!

W ostatnią niedzielę listopada, 24.11.2013r., o godz. 18:00 serdecznie zapraszamy na Wieczór Kulturalny poświęcone klimatowi gorącego Meksyku!

"Esto es Mexico - To jest Meksyk!" to wyjątkowe spotkanie ze smakiem, muzyką i kulturą Meksyku! Przyjdź, żeby doświadczyć i spróbować kawałka Meksyku! Alicja i Ricardo zabiorą Cię w podróż po meksykańskiej historii, muzyce, tańcu i autentycznej meksykańskiej kuchni, która bywa czasem bardzo ostra! Nauczysz się też pić Tequilę w oryginalny meksykański sposób i zobaczysz szalony pokaz salsy z prawdziwym, niemożliwym do podrobienia "sabor"!

Spotkanie poprowadzone zostanie w języku polskim, angielskim i hiszpańskim! Gośćmi spotkania będą Ricardo Lopez i Alicja Kryczlo!

Ricardo Lopez i Alicja Kurylo

Ricardo urodził się w mieście Meksyk, ale dorastał głównie w Aguascalientes, najmniejszym stanie Meksyku. Zanim jego serce skradł taniec, jego pasją były piłka nożna i kolarstwo. W wieku 19 lat podążając za swoją matką przeprowadził się do Stanów Zjednoczonych. Po ukończeniu kursu na instruktora salsy w 1999, zaczął uczyć i występować w stanie Indiana, w którym mieszkał przez 17 lat. W 2005 spotkał Alicje, która stała się jego najlepszą studentką i partnerką taneczną (a niedawno również żoną). Alicja była w tym czasie członkinią polskiej kadry narodowej w szermierce i studiowała na Uniwersytecie Notre Dame w stanie Indiana. Alicja i Ricardo uczynili taniec latynoski pasją swojego życia, występując i biorąc udział w konkursach tanecznych w Indianie i Illinois. W zeszłym roku przenieśli się do Londynu, a parę miesięcy temu do Gdańska. Gdy nie tańczą, Alicja pracuje jako konsultant specjalizujący się w strategicznym planowaniu zatrudnienia, a Ricardo jest specjalista IT i software developerem.

UWAGA! Koszt udziału w spotkaniu to 35 zł. Zgłoszenia przyjmujemy pod adresem kawiarnia@poludnik18.pl Decyduje kolejność zgłoszeń oraz potwierdzenie dokonania wpłaty.

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Sprawdź się

Który z trójmiejskich pisarzy jako jedyny mieszkający w Trójmieście wygrał Nagrodę Literacką Gdynia?