• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Widzialni Pełnosprawni - w pracy. Wystawa

Zapraszamy na wystawę fotograficzną "Widzialni Pełnosprawni - w pracy". Zdjęcia będzie można oglądać do 13 sierpnia na terenie trzech głównych dworców kolejowych: w Warszawie, Łodzi i Gdyni. Zapraszamy do wspólnego oglądania!

2 stycznia - 28 lutego 2023

Wstęp wolny

9 lutego - 9 marca 2023, godz. 12:00

Sopot,
Wstęp wolny
Fundacja Grupy PKP, organizator konkursu "Widzialni Pełnosprawni - w pracy", nieustannie propaguje idę równości i szerzy przekonanie, że niepełnosprawność nie powinna oznaczać gorszej pozycji na rynku pracy.

W lipcu tego roku jury podjęło ostateczną - i niełatwą! - decyzję, wyłaniając tegorocznych laureatów II edycji konkursu fotograficznego "Widzialni Pełnosprawni - w pracy". Napłynęło ponad 200 zgłoszeń z całej Polski, co pokazało, że temat wzbudził duże zainteresowanie jakże ważną tematyką. Nadesłanym fotografiom towarzyszą poruszające i prawdziwe historie, które autorzy zdjęć uchwycili w jednym kadrze.

Teraz nadchodzi czas, by pokazać prace najlepszych autorów zdjęć. W dniach 31 lipca - 13 sierpnia 2019 r., będzie można obejrzeć 20 wyjątkowych prac na trzech głównych dworcach kolejowych w Warszawie Centralnej, Łodzi Fabrycznej i Gdyni Głównej.

Więcej informacji o zwycięskich pracach oraz samej wystawie można przeczytać na stronie internetowej: www.widzialnipelnosprawni.pl, a także w wydarzeniu na portalu Facebook:

Opinie

Sprawdź się

Ile razy Festiwal Literatury dla Dzieci odbył się w Gdańsku?