stat
PATRONAT

Widzialne Głosy. Młoda fotografia koreańska dzisiaj

Zapraszamy na wystawę "Widzialne głosy. Młoda fotografia koreańska dzisiaj". Kurator: Kyungwoo Chun, Artyści: Youngho Jeong, Seungwon Jung, Doyoung Kim, Jihee Kim, Hyeonwoo Lee, Yeeeun Lee, Sungjun Lim, Sunyoung Park, Taejun Yun.

Wernisaż odbędzie się 23.09 o 18.00 w CSW ŁAŹNIA 1 / Gdańsk Dolne Miasto
Wystawa będzie dostępna 23.09-07.11.2021


Wystawa ukazuje wybór najnowszych fotografii współczesnych młodych koreańskich artystów, którzy tworzyli nowe prace w ramach covid19 circumstance w 2020 i 2021 roku. Główną ideą projektu było udostępnienie nowo powstałych fotografii i prac wideo innym ludziom, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji życiowej podczas pandemii. Artyści starali się znaleźć nowe, pozytywne postrzeganie świata w obecnej sytuacji i własnym życiu w czasie, gdy żyli z dala od innych w ograniczonych warunkach. Drobne rzeczy w życiu codziennym, zwykłe przestrzenie, rodzina, kontakt z innymi ludźmi stały się wówczas najcenniejsze.

Prace zostały wykonane m.in. w prywatnych pokojach artystów, wśród rodziny, w wyimaginowanej przestrzeni online czy w przestrzeni publicznej. Wystawa ukazuje różnorodność artystycznych refleksji młodych koreańskich twórców i ich eksperymentalny sposób tworzenia, którym pragną podzielić się z polską publicznością.

13 - 29 października 2021

Gdańsk,
Wstęp wolny

5 listopada 2021 - 9 stycznia 2022, godz. 17:00

Gdańsk,
Wstęp wolny

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Teatr zlokalizowany w podziemiach głównego dworca kolejowego w Gdyni nosi nazwę: