• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Whose line is it anyway? Czyli czwartkowe improwizacje

Whose Line is it anyway jest zabawą, gdzie nie ma hamulców, nie ma żadnych ograniczeń, a występuje na scenie nikt inny tylko widownia!

Whose Line Is It Anyway? czyli: Tak właściwie czyja to kwestia?
W naszej wersji tej przedniej zabawy wszyscy są publicznością, jak i uczestnikami! Do każdej scenki osoby zainteresowane będą mogły się zgłosić, jako ochotnicy, żeby wykazać się swoim kunsztem i improwizacyjnym zacięciem. Albo też wyciągniemy za uszy (mamy w tym wprawę).

Dla kogo?
Jeśli chcesz się pośmiać, poćwiczyć, poimprowizować, wykazać się kreatywnością, odkryć w sobie pokłady komizmu lub duszę kabareciarza przychodź śmiało!

Ważne: pomysły na scenki, aktywności oraz teksty będą podawane przez publiczność. Nie mamy wpływu na nie oraz na ewentualne tematy, które mogą być poruszane. Jeżeli są jakieś tematy Tabu, których nie chciałbyś poruszać proszę wziąć pod uwagę, że mogą się pojawić oraz mogę one być skomentowane, nie zawsze w zgodzie z poprawnością polityczną.

Prowadząca: Jaaaaaaaśmina Dzaaaaas Kooootlarek!!!
Wstęp wolny, na własną odpowiedzialność.

PS1:
Prowadząca ma ukończony kurs pierwszej pomocy przedmedycznej, więc jesteście bezpieczni (powiedzmy...).
PS2:

Przychodząc dobrowolnie na Whose Line wyrażasz zgodę na wykorzystanie swojego wizerunku w celach propagujących Klub oraz samą imprezę.
PS3:
Całe wydarzenie odbywa się w aktualnym obowiązującym reżimie sanitarnych. Zalecamy zapoznać się z ich zasadami oraz przestrzeganie ich.
 

Przeczytaj także

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

W historii Teatru Muzycznego w Gdyni "Skrzypek na dachu" zajmuje szczególne miejsce. Dwukrotnie z wielkim powodzeniem wyreżyserował go: