• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Wernisaż wystawy fotografii Grupy F16. Silk

SILK to gra. Plastyczny w swej formie, podatny na manipulacje fragment białego materiału, to punkt wyjścia. Jedwab- tkanina niegdyś stosowana jako podłoże w sztuce malarskiej, Grupie F16 posłużył jako zalążek do indywidualnych fotograficznych poszukiwań. 13 artystów przekazujących sobie, niczym w sztafecie, ten sam materiał z zadaniem wykorzystania go do stworzenia unikalnej fotografii. 13 fotografii różnorodnych pod względem sposobu wykorzystania tkaniny, kompozycji, formy wyrazu i symboliki. Zapraszamy do gry.

GRUPA F/16
F/16 - niezależna grupa twórcza zrzeszająca absolwentów Sopockich Szkół Fotografii. Powstała w 2018; swoją działalność rozpoczęła tworząc projekt fotograficzny VOGÓLE - o modzie niemodnie. Grupa skupia fotografów zajmujących się różnymi dziedzinami tego medium; jej projekty tworzą intrygującą mieszankę różnych spojrzeń i wrażliwości połączonych wspólnym tematem.

AUTORZY
Edyta Czapla
Sławek Pełka
Marcin Roziewski
Anna Bobrowska
Rafał Kucharek
Szymon Lewiński
Monika Woźniak
Sonia Reiske
Katarzyna Mrugała
Emilia Snochowska
Marcelina Szczuraszek
Magdalena Kluczny
Agnieszka Wojciechowska

Przeczytaj także

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Nowa scena Teatru Wybrzeże nazywa się: