• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat

Wernisaż wystawy dokumentującej prace konserwatorskie Anny Babickiej. Utracone Odzyskane.

Oliwski Ratusz Kultury zaprasza 23 maja na wernisaż wystawy dokumentującej prace konserwatorskie Anny Babickiej "Utracone Odzyskane".

lip 1

piątek, godz. 19:00

Gdańsk,
Wstęp wolny
lip 1

piątek, godz. 18.00

Gdańsk,
Wstęp wolny
Dr Anna Babicka zajmuje się konserwacją i restauracją malarstwa i rzeźby. Ukończyła  Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu w 1980. W 2019 otrzymała tytuł doktora nauk humanistycznych w Uniwersytecie  Wrocławskim. Jest adiunktem w Akademii Sztuk Pięknych im. E. Gepperta we Wrocławiu na Wydziale Rzeźby i Mediacji Sztuki. Prowadzi Pracownię Konserwacji i Rekonstrukcji Rzeźby.

W latach 1984-2021 prowadziła własną firmę konserwatorsko-restauratorską. Od 1980 jest aktywnym członkiem ZPAP, od 1991 rzeczoznawcą Ogólnopolskiej Rady Konserwatorów Dzieł Sztuki. Była rzeczoznawcą MKiDN w dziedzinie konserwacji i restauracji dzieł sztuki do 2020 roku. Została odznaczona Za opiekę nad zabytkami, przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Główna siedziba Muzeum Narodowego przy ul. Toruńskiej 1 znajduje się w gmachu należących niegdyś do: