• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Wernisaż wystawy Barbary El pt. "Wspólnie"

Wystawa grafik, ilustracji i malarstwa w GCF pt. Wspólnie o tych pięknych chwilach, które spędzamy wspólnie w Gdyni, Gdańsku, na hiszpańskim wybrzeżu, celebrując miłość, promienie słońca, ciepły wiatr, chwile wolności. O trudnym czasie, który wspólnie przeżywamy. Chodź do GCF i wspólnie spójrzmy na świat. Barbara El

Autorka sztuki prezentowanej na wystawie jest m.in. laureatką nagrody w 5. Międzynarodowym Biennale Miniprintu, Laguna Paiva, Argentyna (2023), Nagrody Kulturalnej Prezydenta Gdyni Galion Gdyński za rok 2019, w 2021 nominowana do tytułu Osobowość Roku, Dziennik Bałtycki. Jest to 17. wystawa indywidualna autorki, po wystawach indywidualnych w Stanach Zjednoczonych, Hiszpanii, Włoszech, Francji i Polsce, oraz wielu wystawach zbiorowych w Polsce i za granicą - m.in. w Argentynie, Butanie, Bułgarii, Chinach, Czechach, Francji, Hong Kongu, Hiszpanii, na Kubie, Litwie, Niemczech, w Portugalii, USA, Szwajcarii, Szkocji, Sudanie, Tajlandii, Włoszech. W jej pracy twórczej główne miejsca zajmują grafika artystyczna i ilustracja oraz plakat, tworzy także murale.

Doktorantka na Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku - promotor prof. Janusz Akermann, promotorka pomocnicza dr Ana Tomas Miralles, Universitat Politecnica de Valencia. Dyplom magisterski w 2017r. pod kierunkiem prof. Janusza Akermanna, na Wydziale Grafiki ASP w Gdańsku.

Na wystawie zobaczycie m.in. ilustracje z motywami gdyńskimi w baśniowej aurze.
Wystawa trwa od 05.12.2023 do 20.12.2023.
Wernisaż 08.12.2023, o godzinie 18.00.

Opinie

Sprawdź się

W 2012 roku Gdańsk był jednym z gospodarzy:

 

Najczęściej czytane