stat
Impreza już się odbyła

Wernisaż sztuki Natalii Antonieskiej

Z ogromną przyjemnością chcielibyśmy zaprosić na wernisaż Natalii Antonieskiej, który odbędzie się 14 sierpnia w godzinach 19:00-23:00. Na ten wielki dzień Artystka przygotowała prace, które po raz pierwszy zaprezentuje właśnie tego wieczoru.

Atmosferę umili nam DJ Warson (Flamingo Cartel).
"Natalia Antonieska - Artystka sztuk wizualnych, malarka, ilustratorka, grafik, projektantka wnętrz oraz autorka wielu wystaw malarskich. Z malarstwem związana od bardzo wczesnych lat młodości, pierwsze wystawa swojej twórczości organizowała już w wieku kilkunastu lat, od tamtej pory z sukcesem prezentuje swoje prace zarówno w kraju podczas najważniejszych wydarzeń branżowych oraz za granicą.
Swoją artystyczną podróż stale urozmaica oraz poszukuje nowych inspiracji.
Tworzy sztukę abstrakcyjną oraz hiperrealistyczną, w niebanalny sposób łączącą szlachetność drogocennych kruszców z monochromatyczną fakturą akrylu, farby olejnej oraz pozostałych technik malarskich.

Różnorodność faktur, materiałów oraz odpowiednio dobrana kolorystyka tworzą nadzwyczajny charakter Jej prac. Swój proces tworzenia sztuki abstrakcyjnej wyjaśnia jako: Połączenie świadomej i podświadomej eksploracji, koncentrując się na kolorze, fakturze i kompozycji.
Natalia stara się zapewnić atmosferyczny, przyjemny efekt w każdym ze swoich prac, uwielbia uszlachetniać i ocieplać stonowane wnętrza złotem i nadawać im wyjątkowy charakter.
Oprócz malarstwa wielkoformatowego artystka tworzy rysunki żurnalowe, posługując się głównie akwarelą oraz tuszem.

Jak sama mawia: W abstrakcjach uwielbia ekspresyjność, w ilustracjach precyzję i delikatność.
Prace artystki znajdują się w wielu kolekcjach prywatnych wielbicieli sztuki, w domach celebrytów w kraju i za granicą."

Wystawę będzie można oglądać w terminie od 14.08.2020 - 28.08.2020 r.

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Ile rejsów odbył w swojej "karierze" parowiec Sołdek?