stat

Wernisaż fotograficzny dedykowany Maciejowi Kosycarzowi

Serdecznie zapraszamy na wernisaż fotograficzny Anny Bobrowskiej pt. "When is enough, enough", który odbędzie się 2 października 2021 o godzinie 19:00.

WHEN IS ENOUGH, ENOUGH - to projekt przedstawiający temat bardzo aktualny - jakim jest wpływ cywilizacji na zmiany zachodzące w otaczającym nas świecie. Artystka w emocjonalny sposób przedstawia głęboką ingerencję człowieka w środowisko naturalne na Pomorzu. Przedstawieni na fotografiach młodzi ludzie są symbolem pokolenia, które jest świadome i "widzi" postępujące zmiany w otoczeniu oraz jest pewne tego, że te zmiany będą miały negatywny wpływ na ich przyszłość. Za pomocą tych fotografii, autorka chce uwrażliwić odbiorców na to, że mamy tylko jedną planetę, o którą musimy zadbać tu i teraz.

ANNA BOBROWSKA - Mieszka w Dobrzewinie, jest absolwentką Sopockiej Szkoły Fotografii WFH, którą ukończyła z wyróżnieniem. Stałą współpracę z agencją Fotograficzną KOSYCARZ FOTO PRESS / KFP - jako fotoreporter pod opieką mentorską Macieja Kosycarza - rozpoczęła w maju 2018 r. W ramach tej współpracy obsługuje wiele ważnych wydarzeń na Pomorzu, m.in. Festiwale Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, czy gale Pracodawców Pomorza. Jej zdjęcia publikowane są w prasie (m.in. "Polityka", "Vouge").

Należy również do artystycznej grupy fotograficznej F/16. W 2019 roku otrzymała I nagrodę Marszałka Województwa Pomorskiego w konkursie Foto FETA, w 2020 roku I nagrodę MFIKK ZoomArt 2020 przyznaną Fundacji Emandi i Agencji KFP (praca zbiorowa) w kategorii kalendarz charytatywny oraz 3 wyróżnienia w Konkursie "Gdańsk Press Photo 2020". Jej prace można było oglądać na kilku wystawach zborowych m.in. podczas ogólnopolskiego festiwalu fotografii "W Ramach Sopotu" w 2019 r.

Przeczytaj także

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Jak brzmi nazwisko XVI-wiecznego tajnego agenta protestanckiego królującego w Dworze Artusa razem z Pamienką z Okienka?