• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Wernisaż: "Love and Humanity"

Weź udział w niezwykłej podróży po kulturze i sztuce Afryki, prezentowanej przez utalentowanego artystę z Nigerii, Unyime Linus Etuk. Jego rozwój artystyczny jest nie tylko efektem jego determinacji i talentu, ale również wsparcia, które otrzymał z Polski. Dzięki temu wsparciu, Etuk mógł rozwijać swoje umiejętności, co zaowocowało dzisiejszym wysokim poziomem jego sztuki. Ten inspirujący wernisaż odbędzie się 16 lutego 2024 w Gdyni, stanowi część akcji dobroczynnej "Pomaganie ma Znaczenie". Jest to wyjątkowa okazja, aby osobiście spotkać się z Unyime, wysłuchać jego historii i doświadczyć, jak jego dzieła artystyczne odkrywają tematy Love& Humanity.

Historia Unyime Linus Etuk, stanowi donośny głos i źródło nadziei dla wszystkich, dowodząc, że zaangażowanie i ciężka praca, połączone z nieśmiałym wsparciem, mają moc przemiany. Ta wystawa to celebracja potęgi pomocy, jak i potęgi determinacji i wytrwałości w dążeniu do celów. Celem wydarzenia jest pokazanie, jak małe gesty mogą kreować wielką przyszłość. Ta wystawa to dowód na to, że dobroć i wsparcie są mostem do rozwoju talentów i spełniania marzeń.

*Wystawa będzie dostępna od pn-pt godz. 10:00- 14:00 do 29 Lutego 2024.

Organizatorami są:
Monika i Ariel Kamińscy

Sponsorzy:
Miasto Rumia
Miasto Gdynia
Firma SAPOŻ S.C.

Współorganizatorzy:
Liceum Sztuk Plastycznych im. A. Abakanowicz w Gdyni
Parafia pw. Św. Judy Tadeusza, Rumia
Sala ART39

Patron Medialny:
Radio Gdańsk
Trojmiasto.pl

Patroni:
Nadbałtyckie Centrum Kultury
Instytucja Kultury Samorządu województwa Pomorskiego
Tanibilet.eu
Polska Fundacja dla Afryki

Opinie

Sprawdź się

Który spośród legendarnych, często eksploatowanych przez filmowców, średniowiecznych wodzów, stał się inspiracją do budowy Dworu Artusa w Gdańsku?