stat
Wydarzenie już się odbyło

Webcomics houseparty - panel dyskusyjny online

Webcomics houseparty to trzy panele dyskusyjne online z udziałem twórców polskiego komiksu - internetowego i nie tylko. Będziemy rozmawiać, dzielić się doświadczeniami, inspirować, radzić... Zapraszamy wszystkich sympatyków komiksu - zwłaszcza tych, którzy chcą spróbować swoich sił w tym temacie.

w każdą środę (do 01.12), godz. 17:00

Online, YT Goyki 3 Art Inkubator
Wstęp wolny
Link do wirtualnej rozmowy zostanie opublikowany w treści wydarzenia na FB:
https://www.facebook.com/events/243514113422960/

Spotkanie numer 2:
Chcę zrobić (web)komiks. Co teraz?


Udział biorą:

Unka Odya - autorka komiksu Brom (Wydawnictwo 23). W czasie życia płodowego Unka wchłonęła swojego bliźniaka. Wkrótce potem próbowała wchłonąć matkę. Urodziła się w 1986 roku, niedługo po katastrofie w Czarnobylu. Naukowcy utrzymują, że te wydarzenia nie są powiązane. W 2013 zdobyła (razem z Janem Mazurem) Grand Prix na Międzynarodowym Festiwalu Komiksu i Gier w Łodzi.

Zvyrke - rysownik-samouk, ten dziwny ziomek od D-emonology, Roadkilla, IDK, URNY i Never Ending Summer. Komiksy wydaje przez self-publishing. Od wielu lat rysuje też do zina AKT.
http://instagram.com/zvyrke

Marta Falkowska - ukończyła Wydział Architektury Politechniki Wrocławskiej, porzuciła jednak architektoniczną ścieżkę po pięciu latach pracy w różnych biurach. Z zamiłowania rysowniczka i wielbicielka komiksów. Publikowała swoje krótkie formy m.in w "Warchlakach", poznańskim "DarmoZinie" oraz Zeszytach Komiksowych. Próbuje też swoich sił jako redaktorka, tworząc zina "Monstwór". Od 2017 roku rysuje komiks dla dzieci Oto Tosia. By zapewnić odpowiedni byt swoim dwóm kotom, robi grafikę do gier na urządzenia mobilne. Mieszka we Wrocławiu.
https://www.instagram.com/sokal_comics/?hl=en

 

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Co odpędzało wszelkie zło w czasach wpływów rzymskich, czyli w pierwszych wiekach naszej ery?

 

Najczęściej czytane