stat
Wydarzenie już się odbyło

Webcomics houseparty - panel dyskusyjny online

Webcomics houseparty to trzy panele dyskusyjne online z udziałem twórców polskiego komiksu - internetowego i nie tylko. Będziemy rozmawiać, dzielić się doświadczeniami, inspirować, radzić... Zapraszamy wszystkich sympatyków komiksu - zwłaszcza tych, którzy chcą spróbować swoich sił w tym temacie.

Link do wirtualnej rozmowy zostanie opublikowany w treści wydarzenia na FB:
https://www.facebook.com/events/243514113422960/

Spotkanie numer 2:
Chcę zrobić (web)komiks. Co teraz?


Udział biorą:

Unka Odya - autorka komiksu Brom (Wydawnictwo 23). W czasie życia płodowego Unka wchłonęła swojego bliźniaka. Wkrótce potem próbowała wchłonąć matkę. Urodziła się w 1986 roku, niedługo po katastrofie w Czarnobylu. Naukowcy utrzymują, że te wydarzenia nie są powiązane. W 2013 zdobyła (razem z Janem Mazurem) Grand Prix na Międzynarodowym Festiwalu Komiksu i Gier w Łodzi.

Zvyrke - rysownik-samouk, ten dziwny ziomek od D-emonology, Roadkilla, IDK, URNY i Never Ending Summer. Komiksy wydaje przez self-publishing. Od wielu lat rysuje też do zina AKT.
http://instagram.com/zvyrke

Marta Falkowska - ukończyła Wydział Architektury Politechniki Wrocławskiej, porzuciła jednak architektoniczną ścieżkę po pięciu latach pracy w różnych biurach. Z zamiłowania rysowniczka i wielbicielka komiksów. Publikowała swoje krótkie formy m.in w "Warchlakach", poznańskim "DarmoZinie" oraz Zeszytach Komiksowych. Próbuje też swoich sił jako redaktorka, tworząc zina "Monstwór". Od 2017 roku rysuje komiks dla dzieci Oto Tosia. By zapewnić odpowiedni byt swoim dwóm kotom, robi grafikę do gier na urządzenia mobilne. Mieszka we Wrocławiu.
https://www.instagram.com/sokal_comics/?hl=en

 

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Sprawdź się

Na początku lat 20. XX wieku do Orłowa przybył na wakacje znany Polski pisarz. Był nim: