stat
Impreza już się odbyła

Wdzięczność - Tamara Pieńko i Alicja Długołęcka

Wystawa prac z projektu "Wdzięczność" Tamary Pieńko i Alicji Długołęckiej w galerii Sztuka Wyboru to połączenie obrazu, który powstawał podczas indywidualnych spotkań z kobietami, rejestrując cielesność w trakcie sesji fotograficznych (Tamara Pieńko) tym samym odkrywając granice wyznaczone poprzez uważne rejestrowanie własnych emocji oraz rozmowy (Alicja Długołęcka), które odsłaniały intymne historie i pozwalały na głębsze odczuwanie doświadczanych emocji.

24 października - 13 grudnia 2020, godz. 15:00 - 20:00

Gdańsk,
Wstęp wolny

12 - 30 listopada 2020, godz. 10:00 - 18:00

Wstęp wolny
Czym jest Twoje ciało ? Z czym przychodzisz do siebie, do innych, do tych, od których wolałabyś się odsunąć, oddzielić i do tych, z którymi pragniesz bliskości? Kim jest to ciało, które dotykasz podczas kąpieli, które widzisz w lustrze, ubierasz, na które patrzysz każdego dnia z perspektywy wysokości swojej cielesnej głowy swoimi równie cielesnymi oczami? Kim jest to ciało, które dotyka drugiego ciała? Gdzie wyznaczasz granice pomiędzy ja a ono ciało może wcale nie ma granic, a może wyrósł pomiędzy wami jakiś mur, przez który trudno ci się przebić. To ważne, co myślisz teraz o swoim ciele... Być może z tych myśli wynika to, jak je traktujesz.
Fragment tekstu z projektu Wdzięczność. Autor, dr Alicja Długołęcka.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Najdłużej panującym dyrektorem teatru instytucjonalnego w Trójmieście jest...