stat

Warsztaty zmysłowe

Zapraszamy na otwarte zajęcia senso-plastyczne. Warsztaty mają na celu przybliżenie naszych zajęć sensorycznych. Sensoplastyka to wielokolorowy, Warsztaty polisensoryczne z elementami relaksacji, koncentracji oraz umiejętności społecznych.

14 - 21 kwietnia 2021, godz. 16:00

Wydarzenie online
Wstęp wolny
kwi 22

czwartek, godz. 18:00

Online
Wstęp wolny
Pomysł warsztatów polisensorycznych powstał na prośbę dzieci i ich rodziców, które chodziły lub chodzą na zajęcia do Kalamo.

Dzieci w dzisiejszych czasach bombardowane są ogromną ilością bodźców z zewnątrz. Dużo słuchają i oglądają, a znacznie mniej doświadczają przez zmysły takie jak: węch, dotyk, smak. Dlatego powstały warsztaty polisensoryczne, czyli wielozmysłowe poznawanie przez zmysły. Ma ono ogromne znaczenie na cały rozwój dziecka. Dzieci będą doświadczały oraz doskonaliły swoje umiejętności.

Na zajęciach eksplorujemy, brudzimy się, bawimy się, ćwiczymy naszą koncentrację, uważność oraz relaksacje (oddychanie) dla dzieci a to wszystko w otoczeniu naszych barwnych emocji. Na zajęcia przynosimy rzeczy na przebranie i dobry humor.

Zapraszamy dzieci w wieku 5-7 lat.
Zapisy: biuro@kalamo.pl

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    30 zł
  • Kontakt
    519-857-048, 501-753-807
Oferta promocyjna: 30 zł za zajęcia!

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

W którym roku odbył się pierwszy pokaz "Pierścienia Nibelunga" w Gdańsku?

 

Najczęściej czytane