• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Warsztaty z rysunku aktu

Zapraszamy na warsztaty z rysunku aktu! Poznacie zasady i techniki tworzenia rysunku ludzkiego ciała. Zajęcia będą odbywały się w grupie, pod opieką doświadczonego instruktora i artysty Czesława Fankidejskiego.

sie 5-6

poniedziałek - wtorek, godz. 14:00

Gdańsk,
bilety 50 zł
sie 31

sobota, godz. 14:00

Gdańsk,
bilety 329,00 zł
Czesław Fankidejski od czasu, gdy ukończyłem Akademię Sztuk Pięknych na wydziale Rzeźby w Gdańsku realizuję się zawodowo poprzez udział w wystawach w Polsce i za granicą. Często wyjeżdżam na sympozja rzeźby, gdzie realizuję własne projekty w materiałach typu kamień, drewno czy ceramika. Ciągłe zwiększanie doświadczenia pozwala mi lepiej prowadzić zajęcia z miłośnikami sztuki, których uczę ceramiki i rysunku w GAK Plama. Staram się, aby prace były realizowane zgodnie z technologią, ale również dzięki korektom merytorycznym. Dlatego podczas zajęć często rozmawiamy na temat sztuki, jej znaczenia w życiu codziennym oraz czerpiemy z jej historii garściami.

Zapisy przyjmujemy pod adresem mailowym:
pawel@plama.art.pl lub plama@gak.gda.pl
tel. 58 557 42 47

Formy płatności za zajęcia:
- przelewem na nr konta 72 8309 0000 0085 6294 2000 0390

Gdański Archipelag Kultury
Ul. Dworcowa 9
80-026 Gdańsk

W tytule przelewu należy wpisać: imię i nazwisko uczestnika, nazwa zajęć, miesiąc oraz nazwa placówki, w której odbywają się zajęcia.

Na miejscu istnieje możliwość uiszczenia opłaty zarówno gotówką, jaki i kartą płatniczą.

Opinie

Sprawdź się

Czym był i do czego służył WILKOM?