• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Warsztaty z biomateriałów

cze 23

niedziela, godz. 13:00

Gdańsk,
bilety 30 zł
lip 15

poniedziałek, godz. 11:00 - 14:00

bilety 50 zł
Kup bilet
Kiedy: 7.05 (piątek)
Godzina: 17:30-20:00

Wstęp bezpłatny
Warsztaty przeznaczone dla osób w każdym wieku.
Obowiązują zapisy: https://forms.office.com/e/uWg8a5LyzC


Od wielu lat projektanci eksperymentują z nowymi materiałami, które mogą zastąpić tworzywa sztuczne, tworząc innowacyjne i zrównoważone rozwiązania dla przyszłości.

Na warsztatach będzie można stworzyć zgłębić tajniki różnych biomateriałów, zbadać różnorodne próbki oraz eksperymentując stworzyć własny bioplastik. To wyjątkowa okazja, aby z bliska poznać, jak działa bioplastik i jak można go wykorzystać w codziennym życiu.

Niezależnie od tego, czy jesteś nowicjuszem w temacie biodegradowalnych materiałów, czy masz już pewne doświadczenie, nasze warsztaty są dla Ciebie!

Prowadzenie:
Blanka Byrwa Projektantka z Gdańska, prowadząca studio architektury wnętrz BBAD. Laureatka nagród w konkursach Architektura Murator "Mieszkanie Młodego Architekta", "Minimum" na Łódzkim Festiwalu Designu oraz w konkursie Elle Decoration 2018. Założycielka Fundacji CUMY - Makerspace na Stoczni Gdańskiej. Projektantka bio materiałów, ekspertka w dziedzinie badania bioplastiku, zasobów naturalnych oraz gospodarki cyrkularnej materiałów. Organizatorka warsztatów biomateriałowych, kuratorka wystaw "Glony" i "Odpady" na Gdynia Design Days.

Informacja o biletach

Zapisy: https://forms.office.com/e/uWg8a5LyzC

Opinie

Sprawdź się

Pierwszy pokaz filmu "Popiół i diament" odbył się w klubie Żak. A gdzie i w którym roku odbył się drugi?