Warsztaty z animacji poklatkowej dla dzieci

Zapraszamy na warsztaty z animacji poklatkowej, skierowane do dzieci w wieku 7-11 lat. Spotkanie odbędzie się 22 kwietnia na Wydziale Filoloficznym Uniwersytetu Gdańskiego.

w każdą środę (do 17.06), godz. 17:30 - 19:00

Gdańsk,
bilety 40 zł
kwi 19

niedziela, godz. 10:00, 11:30

bilety 8-36 zł
Kup bilet
Kinoraneki czyli Dziecięcy Klub Filmowy na Uniwersytecie Gdańskim. Kto z nas pamięta niedziele spędzone z Telerankiem? To był najbardziej wyczekiwany punkt tygodnia w dziecięcym świecie. Akademickie Centrum Kultury zaprasza najmłodsze dzieci na niedziele z Kinorankiem - Dziecięcym Klubem Filmowy na Uniwersytecie Gdańskim.

Poranki rozpoczną się seansem filmu premierowego "Wielka wyprawa Oscara" połączonym z minikonkusowami. Zachęcamy do zabrania ze sobą własnych przekąsek umilających dzieciom kinowy poranek.

Po seansie zapraszamy dzieci zaciekawione światem filmowym na warsztaty z animacji filmowej prowadzone przez edukatorkę Anna Balkiewicz.

Podczas warsztatów z animacji filmowej dzieci dowiedzą się, jak animuje się nieruchome przedmioty, na przykładzie ulubionych bajek poznają techniki animowania, zarówno te analogowe, jak i nowoczesne, które wykorzystują cyfrową technikę komputerową. Porozmawiamy również o najważniejszych postaciach polskich bajek, takich jak Reksio, Bolek i Lolek czy Miś Uszatek. Po części wprowadzającej dzieci nauczą się tworzyć proste animacje poklatkowe, przy użyciu sprzętów, które są w każdym domu. Efektem warsztatów będzie grupowo stworzona animacja poklatkowa, którą zaprezentujemy rodzicom na dużym ekranie.

Gdzie: sala 4.60, Wydział Filologiczny UG, Wita Stwosza 55

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    10 zł
  • Kontakt
    portiernia 58 523-30-01, 58 523-21-11
Obowiązują wcześniejsze zapisy mailowe na adres pr-ack@ug.edu.pl lub pod telefonem 058 523 24 50. W treści maila proszę podać imię i nazwisko dziecka, a także wiek.
Ograniczona ilość miejsc!

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Sprawdź się

Jaka premiera otworzyła dyrekcję Adama Orzechowskiego w Teatrze Wybrzeże?