Warsztaty wokalne - Sonia Lachowolska

1-2 października odbędzie się kolejna edycja warsztatów z emisji głosu. Tak jak poprzednio przyjedzie do nas z Krakowa i poprowadzi je Prezes Pierwszego Międzynarodowego Stowarzyszenie Sztuki Wokalnej - Sonia Lachowolską - mistrzyni trafnego diagnozowania głosu i doboru odpowiednich ćwiczeń.

w każdą sobotę (od 11.04 do 31.05.2020), godz. 14.00

Online
Wstęp wolny
maj 31

niedziela, godz. 10:00, 11:30

bilety 8-36 zł
Kup bilet
Zajęcia w ramach programu o nowej nazwie "Dobra Technika Wokalna" mają zastosowanie u osób:

* śpiewających (profesjonaliści i amatorzy)

* pracujących głosem (aktorzy, nauczyciele, lektorzy, prezenterzy radiowi i telewizyjni, przewodnicy wycieczek, handlowcy, prowadzący warsztaty, osoby często przemawiające publicznie ).

Podczas warsztatów nauczysz się jak śpiewać czysto i dźwięcznie bez obciążania strun głosowych. Dzięki zajęciom zwiększysz też skalę głosu oraz dopracujesz swobodne przechodzenie od dźwięków niskich do wysokich.

Metodę polecam także tym, którzy mają problemy z gardłem (fałdki, guzki powodujące niedomykalność, co ogromnie wpływa na jakość emitowanych dźwięków)- ponieważ Sonia pokazuje ćwiczenia umożliwiające rozmasowanie owych zwyrodnień.

Warsztaty, które są doskonałym uzupełnieniem rehabilitacji głosu polecam również dzieciom bo także one tak samo jak dorośli mogą odczuwać dyskomfort podczas mówienia czy śpiewania.

Dla osób mających po raz pierwszy kontakt z metodą proponuję warsztat "Na czym polega Dobra Technika Wokalna" a następnie lekcję indywidualną z Sonią.

Tych wszystkich, którzy mają mało czasu zapewniam, że uczestnictwo wcale nie zabiera dużo czasu - Wykład trwa 1,5 lub 2 godziny (w zależności od potrzeb zainteresowanych) , a lekcja indywidualna 0,5h lub 1 h a efekty są naprawdę niesamowite!

Oczywiście bez dalszej pracy własnej się nie obędzie, dlatego też lekcję indywidualną można nagrywać na mp3, dyktafon lub kamerę i potem w domu ćwiczyć i się doskonalić.

Program Warsztatów:

1 października- godz 11.00 do 13.00- wykład "Na czym polega Dobra Technika Wokalna" a następnie lekcje indywidualne.

Koszt wykładu - 80zł
Lekcja indywidualna 0.5h 80zł /1h 160zł
Ważne! Przy zakupie wykładu i lekcji zniżka na lekcję indywidualną 10%.

W razie jakichkolwiek pytań lub chęci zapisania się na warsztaty - proszę o kontakt mailowy lub telefoniczny.

izabell.laskowska@gmail.com
kom. 509-382-664

Informacja o biletach

wykład: 80 zł
lekcja indywidualna: 160 zł

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Sprawdź się

Najstarszy teatr w Trójmieście to...?