PATRONAT

Warsztaty tworzenia latawców

Wyspa Skarbów" Gdańskiego Archipelagu Kultury oraz Fundacja Strefa Mocy zapraszają na Warsztaty tworzenia latawców w ramach 5. Karnawału Latawców "Kosmos".

9 września - 2 grudnia 2020, godz. 17.00

Wstęp wolny

w każdą sobotę (do 31.12), godz. 17:00, (ok., 3:00

bilety 289 zł
Dlaczego latawiec lata? Do czego potrzebny jest ogon? Jakich materiałów użyć do budowy latawca? Jaki kształt jest najlepszy? "Wyspa Skarbów" zaprasza na warsztaty tworzenia latawców. Dołącz do asów przestworzy i stwórz latawiec, który na pewno poszybuje w niebo! Baw się w konstruktora najprostszych maszyn latających wspólnie z profesjonalnymi instruktorami z Fundacji Strefa Mocy.

Warsztaty organizowane są w ramach przygotowań do Konkursu 5. Karnawału Latawców "Kosmos" który odbędzie się 1 czerwca 2019 r. "Karnawał Latawców" to impreza odbywająca się na plaży w Sobieszewie. Wydarzenie skierowane jest do rodzin, amatorów latawców, osób pragnących spędzić czas wolny na świeżym powietrzu ciesząc się pięknem lokalnej przyrody jak i nowo zdobytymi umiejętnościami konstruktorskimi. Organizatorzy imprezy zapraszają każdego, kto pragnie dzielić się radością płynącą z połączenia świata sztuki i natury.

Wstęp: 10 zł (Ilość miejsc ograniczona)
Rezerwacje miejsc: tel. 58 323 91 15, e-mail: wyspaskarbow@gak.gda.pl

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Który z ważnych polityków epoki PRL wstrzymał w latach 50. odbudowę Teatru Wybrzeże w Gdańsku?