stat

Warsztaty ruchowe - KARMANIOLA: Zatańcz wolność

Zapraszamy na bezpłatny warsztat ruchowy do spektaklu KARMANIOLA, czyli OD SASA DO LASA, który odbędzie się w czwartek, 28 listopada o godzinie 19:00 w Czarnej Sali.

sie 18

wtorek, godz. 13:00 - 15:00

Gdynia,
bilety 80 zł

w każdy wtorek (od 08.09 do 29.09.2020), godz. 17:00 - 19:30

Gdańsk,
Wstęp wolny
Zajęcia poprowadzi Wiola Fiuk i Patryk Gacki, czyli DzikiStyl Company. Czas trwania wynosi ok. 90 minut. Nie jest wymagane przygotowanie taneczne. Ilość miejsc ograniczona, na zajęcia obowiązują zapisy: weronika.lucyk@teatrwybrzeze.pl

Jak za pomocą ciała oddać takie emocje jak chęć walki o wolność? Zapraszamy wszystkich chętnych na warsztat taneczny, na którym poznamy podstawy karmanioli, tańca z okresu Wielkiej Rewolucji Francuskiej. Oprócz nauki oryginalnych kroków postaramy się ułożyć własne choreografie rewolucyjnych tańców - do muzycznej frazy moniuszkowskiej i nie tylko!

Warsztat realizowany w ramach obchodów 200. rocznicy urodzin Stanisława Moniuszki dofinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

O PROWADZĄCYCH
Wioleta Fiuk i Patryk Gacki to zawodowi tancerze i choreografowie z Gdańska, którzy tworzą w obszarach teatru tańca, teatru dramatycznego, musicalu oraz tańca rozrywkowego. Z Teatrem Wybrzeże współpracowali m. in. przy spektaklu NIE-BOSKA KOMEDIA w reż. Adama Nalepy. Szerokiej publiczności znani są jako zwycięzcy programów telewizyjnych You Can Dance i Got to Dance. Na co dzień związani są z Teatrem Muzycznym w Gdyni, gdzie można ich zobaczyć w takich spektaklach jak Notre Dame de Paris i Wiedźmin. Poza tym, tworzą autorskie spektakle teatru tańca oraz ruch sceniczny do spektakli dramatycznych w całej Polsce.

Opinie

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

zamknij

Sprawdź się

Jaki nietypowy jubileusz obchodził w październiku 2010 roku maestro José Maria Florencio?