• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Warsztaty rodzinnego muzykowania (1 opinia)

Wspólne muzykowanie oraz umuzykalnianie. Bajka muzyczna ilustrowana dźwiękami instrumentów perkusyjnych. Warsztaty plastyczne - tworzymy marakasy. Warsztaty rodzinnego muzykowania to uczta muzyczna, jaką przygotowaliśmy dla rodzin z dziećmi.

Królewna Śnieżka i siedmiu muzykujących krasnoludków
Aleksandra Kurnyta (Królewna) - perkusja
Dorota Pawlus - scenariusz, kierownictwo artystyczne i prowadzenie
Sale Biała i Dębowa

Czego możecie się spodziewać w te niedzielne przedpołudnia? Podczas każdego spotkania:
- umuzykalnianie, gra na instrumentach, śpiewanie i taniec
- bajka muzyczna, czyli część słowno-muzyczna lub słowno-taneczna
- warsztaty plastyczne

Zależy nam na tym, aby nasi mali Melomani możliwie jak najszybciej mieli możliwość naturalnego kontaktu z muzyką, muzykami, instrumentami i ich brzmieniem, a także aby w Filharmonii czuli, że są u siebie. Muzyka ma ogromny, korzystny wpływ na rozwój dziecka. Chcemy więc zachęcać rodziny do tego, aby muzykowanie było obecne w każdym domu, a rodzicom zasugerować mnóstwo muzycznych aktywności z dziećmi na co dzień.

Wiek: do 4 lat
Czas trwania: ok. 50 min.

Przeczytaj także

Opinie (1)

  • Nie polecam

    Poszliśmy z 3 latka. Zawiodłam się na całej linii, nie dlatego, ze spotkanie było połączeniem rytmiki, logorytmiki, zajęć muzycznych i angielskiego (czyli to, co dziecko ma w przedszkolu), ale dlatego, że Pani prowadząca - Dorota - cały czas miała obrażoną minę, była nadąsana, sucho realizowała scenariusz, nie patrząc na to, co robią dzieci, tylko zerkając co chwilę na zegarek. Była ewidentnie znudzona. Gdy doszlo do mini bajki, żadne dziecko nie sluchalo Pani. Nie dziwię się, bo wcześniej dzieci bawiły sie balonami, grzechotkami, szmatkami, które Pani zabierała w zawrotnym tempie (jednej dziewczynce wyrawala z ręki). Gdy mama dziecka zwróciła Pani uwagę, ta stwierdziła: "life is brutal". Pani czytała treść bajki z kartki A4 bez zadnego zaangażowania. Warsztaty plastyczne, to we własnym zakresie narysowanie klawiatury pianina. Zawiodlam się. Strata pieniędzy, czasu. A szkoda, bo spodziewałam się po Filharmonii ciekawego spotkania, a spotkałam się z totalną klapą.

    • 1 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Sprawdź się

Największą teatralną widownię w Trójmieście ma...?