stat

Warsztaty rodzinne

W każdą co drugą niedzielę miesiąca będziemy się spotykać na 100cznia, rozmawiać o ekologii i robić warsztaty dla całych rodzin!

Relacja z imprezy

cze 14

niedziela, godz. 13:00 - 16:00

bilety 60-110 zł
Warsztaty są bezpłatne, obowiązują zapisy pod mailem generacjafundacja@gmail.com

15.30-17.00
Wyrzucanie do śmieci jest proste, ale wielu przedmiotom możemy dać drugie życie. Ewa Konopko ze Square Upcycling opowie, czym jest twórcze przetwarzanie i pokaże jego przykłady. Następnie wspólnie, metodą upcyclingu wykonamy dwa proste, pomysłowe produkty: owocowy portfelik z kartonika po soku i mini-ogródek z butelek, który zainstalujemy na ścianie jednego ze 100czniowych kontenerów.

17.00-17.45
Razem z Gosią Zamorską z Generacja zaprojektujemy i wykleimy własny krajobraz ze ścinków i resztek materiałów. Trawę ze sztruksu, wodę z dżinsu, a chmury zrobione z nieużywanych już bawełnianych koszulek oprawimy w ramki i zabierzemy do domu.

18.00-18.40

100cznia, Generacja i Kino Dzieci zapraszają na filmy. O przyrodzie, ale nietypowo, bo w krótkich animacjach! Poznamy m.in. historię bezdomnego kundelka, czekającego w schronisku na właściwą osobę czy chłopca, który zbierając na plaży zakrętki od butelek, odkrywa dziwnie wyglądające stworzenie - jest ono zbudowane z przedmiotów i części, które zupełnie do siebie nie pasują. Będzie też film o morskim stworku, który nie może żyć bez wody oraz przygody stonogi i ropuchy.

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Sprawdź się

Co to są Baby Pruskie?