• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza odwołana

Warsztaty muzyczno-plastyczne dla rodzin z dziećmi

Gdzie dzieci powinny stawiać swoje pierwsze kroki w edukacji muzycznej? Oczywiście w Polskiej Filharmonii Bałtyckiej! Zapraszamy na cykl warsztatów Rodzinnego muzykowania w sezonie 2019/2020. Będzie radośnie, pobawimy się dźwiękami, zabrzmi różnorodna muzyka grana na żywo, przyjdzie Mikołaj, zatańczy Śnieżynka, zabawią nas bohaterowie z Psiego Patrolu! Plastyczne zdolności pomogą nam w zrobieniu instrumentów muzycznych oraz klawiatury fortepianu, masek karnawałowych czy stworzeniu balonowych arcydzieł!

cze 9

niedziela, godz. godz., 12:00

Gdańsk,
bilety 30 zł
Kup bilet
cze 9

niedziela, godz. 10:00, 11:30

bilety 48 zł
ulgowy 19 - 37 zł
Kup bilet
Twoje dziecko ma talent muzyczny? Pokażemy Ci, jak go rozwinąć! Zapraszany na wyjątkowe wydarzenia Pomelody. Jeszcze o nas nie słyszałeś? Przyjdź, dołącz do nas i pobaw się muzyką. Pomelody to międzynarodowy program umuzykalniający dla dzieci i całej rodziny. Zajęcia prowadzone przez nas to godzina radości rodzinnego muzykowania. To, co wyróżnia zajęcia Pomelody spośród innych to wspaniała zabawa przy wartościowej muzyce, starannie dopracowany każdy szczegół oraz skupienie się na pielęgnowaniu relacji w rodzinie. Każde spotkanie to wspólne muzykowanie, śpiewanie piosenek, zabawa z rekwizytami, gra na instrumentach muzycznych oraz kontakt z muzyką graną na żywo przez profesjonalistów. Dodatkowo każde zajęcia wieńczą warsztaty, na których uczestnicy mogą zrobić swój własny, prosty instrument muzyczny. Damy Wam też wskazówki, jak umuzykalniać dzieci w domu i co robić, by muzyka stała się naturalną częścią Waszego życia.

Lamar i zapomniane urodziny

Niedziela, 19/04/2020, 10:00 i 11:30
Sala Biała


Jak można zapomieć o urodzinach? To po prostu jest niemożliwe, a zwłaszcza o własnych! A jednak... Piękny klawiszowo-guzikowy instrument - akordeon sam Wam o tym opowie. No i jeszcze ta mała harmonijka, którą pomogą Wam zrobić rodzice, będzie mogła dodać coś od siebie.
Poznamy instrument: akordeon
Szymon Chyliński - akordeon
Anna i Adam Weber (Pomelody) - prowadzenie
Dorota Pawlus - kierownictwo artystyczne
Warsztaty obejmują:
- wspólne muzykowanie oraz umuzykalnianie,
- bajkę ilustrowaną muzyką akordeonową,
- warsztaty plastyczne: stworzymy instrument - harmonijkę ustną.
10:00 Od brzuszka do maluszka
Wiek: 0-3 lat i mamy w ciąży
Czas trwania: 1 godz.

Opinie

Sprawdź się

Co to są rzygacze?