stat

Warsztaty muzyczno-plastyczne dla rodzin z dziećmi (1 opinia)

Gdzie dzieci powinny stawiać swoje pierwsze kroki w edukacji muzycznej? Oczywiście w Polskiej Filharmonii Bałtyckiej! Zapraszamy na cykl warsztatów Rodzinnego muzykowania w sezonie 2019/2020. Będzie radośnie, pobawimy się dźwiękami, zabrzmi różnorodna muzyka grana na żywo, przyjdzie Mikołaj, zatańczy Śnieżynka, zabawią nas bohaterowie z Psiego Patrolu! Plastyczne zdolności pomogą nam w zrobieniu instrumentów muzycznych oraz klawiatury fortepianu, masek karnawałowych czy stworzeniu balonowych arcydzieł!

lis 27

piątek, godz. 16:00 - 18:00

Gdańsk,
bilety 50 zł
przedsprzedaż 40 zł
lis 29

niedziela, godz. godz., 12:00

Gdańsk,
bilety 10 zł
Kup bilet
Twoje dziecko ma talent muzyczny? Pokażemy Ci, jak go rozwinąć! Zapraszany na wyjątkowe wydarzenia Pomelody. Jeszcze o nas nie słyszałeś? Przyjdź, dołącz do nas i pobaw się muzyką. Pomelody to międzynarodowy program umuzykalniający dla dzieci i całej rodziny. Zajęcia prowadzone przez nas to godzina radości rodzinnego muzykowania. To, co wyróżnia zajęcia Pomelody spośród innych to wspaniała zabawa przy wartościowej muzyce, starannie dopracowany każdy szczegół oraz skupienie się na pielęgnowaniu relacji w rodzinie. Każde spotkanie to wspólne muzykowanie, śpiewanie piosenek, zabawa z rekwizytami, gra na instrumentach muzycznych oraz kontakt z muzyką graną na żywo przez profesjonalistów. Dodatkowo każde zajęcia wieńczą warsztaty, na których uczestnicy mogą zrobić swój własny, prosty instrument muzyczny. Damy Wam też wskazówki, jak umuzykalniać dzieci w domu i co robić, by muzyka stała się naturalną częścią Waszego życia.

Karnawał z Psim Patrolem

Niedziela, 16/02/2020, 10:00 i 11:30
Sala Biała


Kto nie kocha tych małych dzielnych piesków? Chase i Skye przybędą nam na Pomoc, kiedy gitara będzie walczyć z ukulele o pierwszeństwo w turnieju najpopularniejszych instrumentów! Gitarowe struny wybrzmią pięknymi utworami klasycznymi, a zwariowane ukulele... Niech to będzie niespodzianka! Aha, i najważniejsze: każdy szkrab będzie mógł wcielić się w wybraną postać z Psiego Patrolu, wykonując z rodzicami maskę karnawałową z pieskami. Mile widziane przebrania karnawałowe dzieci!

Poznamy instrument: gitara
Weronika Rydzewska - gitara
Dominika Klauza - ukulele
Pieski z Psiego Patrolu
Dorota Pawlus - kierownictwo artystyczne i prowadzenie

Warsztaty obejmują:
- wspólne muzykowanie oraz umuzykalnianie,
- bajkę Psi Patrol ilustrowaną odgłosami gitary i ukulele,
- warsztaty plastyczne: stworzymy maski karnawałowe piesków z Psiego Patrolu.
*mile widziane przebranie dzieci

Dodatkowa godzina zajęć:
15:00 Od brzuszka do maluszka


Wiek: grupa otwarta
Czas trwania: 1 godz.

Wydarzenie o godz. 10:00 i 11:30 jest wyprzedane.

Opinie (1)

  • nieudane :)

    warsztaty o 11:30 - Pani prowadząca na początku stwierdziła, że sprzedano za dużo biletów, brakowało miejsca dla dzieci i rodziców, Pani nie była w stanie zaciekawić dzieci, które biegały po sali, a i Rodzice nie byli chętni tego przerwać, jakby nie chcieli zauważyć, że to mocno przeszkadza Prowadzącej. Pani zaśpiewała kilka (ok. 5 piosenek) po polsku i angielsku, później rozdano chusteczki do jednej z piosenek i instrumenty muzyczne do drugiej z piosenek, po tym nastąpiła bajka, gdzie jedynymi wygranymi były Panie grające na gitarze oraz ukulele; w ostatniej części poproszono o przejście do sali gdzie miały odbywać się warsztaty z robienia masek, czyli ustawiono stoły na których znajdowały się przybory, a na ścianie maski, które należało odwzorować;
    cena przystępna jednak całe warsztaty to porażka, reżyseria nie wciągnęła dzieci, nagłośnienie zawodziło, postawiono na ilość sprzedanych biletów, a nie na jakość;

    • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Sprawdź się

Jaki jest symbol władzy epoki brązu prezentowany w Muzeum Archeologicznym w Gdańsku?