stat
Impreza już się odbyła

Warsztaty muzyczno-plastyczne dla rodzin z dziećmi

Gdzie dzieci powinny stawiać swoje pierwsze kroki w edukacji muzycznej? Oczywiście w Polskiej Filharmonii Bałtyckiej! Zapraszamy na cykl warsztatów Rodzinnego muzykowania w sezonie 2019/2020. Będzie radośnie, pobawimy się dźwiękami, zabrzmi różnorodna muzyka grana na żywo, przyjdzie Mikołaj, zatańczy Śnieżynka, zabawią nas bohaterowie z Psiego Patrolu! Plastyczne zdolności pomogą nam w zrobieniu instrumentów muzycznych oraz klawiatury fortepianu, masek karnawałowych czy stworzeniu balonowych arcydzieł!

Warsztaty Bębniarskie AKI 2019

w każdy wtorek (do 25.02), godz. 17:00, 18:30

Gdańsk,
bilety 200 zł

Warsztaty muzyczno-plastyczne

lut 16

niedziela, godz. 10:00

bilety 8-36 zł
Kup bilet
Twoje dziecko ma talent muzyczny? Pokażemy Ci, jak go rozwinąć! Zapraszany na wyjątkowe wydarzenia Pomelody. Jeszcze o nas nie słyszałeś? Przyjdź, dołącz do nas i pobaw się muzyką. Pomelody to międzynarodowy program umuzykalniający dla dzieci i całej rodziny. Zajęcia prowadzone przez nas to godzina radości rodzinnego muzykowania. To, co wyróżnia zajęcia Pomelody spośród innych to wspaniała zabawa przy wartościowej muzyce, starannie dopracowany każdy szczegół oraz skupienie się na pielęgnowaniu relacji w rodzinie. Każde spotkanie to wspólne muzykowanie, śpiewanie piosenek, zabawa z rekwizytami, gra na instrumentach muzycznych oraz kontakt z muzyką graną na żywo przez profesjonalistów. Dodatkowo każde zajęcia wieńczą warsztaty, na których uczestnicy mogą zrobić swój własny, prosty instrument muzyczny. Damy Wam też wskazówki, jak umuzykalniać dzieci w domu i co robić, by muzyka stała się naturalną częścią Waszego życia.

Mikołaj i Śnieżynka w filharmonii

Sobota, 07/12/2019, 10:00 i 11:30
Sala Biała


Pada śnieg, a za oknem kto to tak pięknie gra? Kto tak pięknie tańczy do harfowej muzyki z Dziadka do orzechów? To Mikołaj i Śnieżynka odwiedzili dzieci, przynosząc oprócz pięknej muzyki i tańca worki ze słodkościami. Czy zrobią wspólnie z nami świątecznie brzmiące janczary i ozdoby choinkowe?

Poznamy instrument: harfa
Śnieżynka: Aleksandra Michalak - balet
Święty Mikołaj: Carlos Pena Montoya - harfa
Dorota Pawlus - kierownictwo artystyczne i prowadzenie

Warsztaty obejmują:
- wspólne muzykowanie oraz umuzykalnianie,
- słuchowisko ilustrowane muzyką harfową oraz tańcem baletowym,
- warsztaty plastyczne: stworzymy świąteczny instrument - janczary oraz muzyczne ozdoby choinkowe.
10:00 Od brzuszka do maluszka

Wiek: 0-3 lat i mamy w ciąży
Czas trwania: 1 godz.

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Sprawdź się

Pierwszym teatrem powojennym w Trójmieście jest...?