stat
PATRONAT

Warsztaty kreatywnego planowania z Jadźka Rysuje

Planery, terminarze, notesy i bullet journale. Co zrobić, aby w pełni wykorzystać ich potencjał i nie pogubić się w gąszczu internetowych podpowiedzi? Mamy na to sposób! Inspirując się najbardziej zorganizowanymi kulturami regionu bałtyckiego, pokażemy sposoby na ułatwienie planowania codziennych wyzwań. Podpowiemy jak skuteczniej organizować czas, a także nauczyć się właściwie ustalać priorytety, wykorzystując tylko jeden zeszyt do wielu zadań.

Warsztaty poprowadzi Natalia Mikołajek, znana jako Jadźka Rysuje, która od lat udowadnia, że proste i schematyczne rysunki można wykorzystać zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Stawia na rozwój i samodoskonalenie. Brała udział w warsztatach "Ad Hoc Vizualizing prowadzone przez Malte von Tiesenhausen w zakresie facylitacji graficznej, Scotta McClouda w zakresie budowania i opowiadania historii, "Graphic Facilitation" prowadzonych przez Alfredo Carlo i Marcello Petruzziego oraz z Graphic Recordingu pod okiem Martina Haussmanna twórcy bikablo®. Specjalizuje się w zapisie graficznym, facylitacji graficznej, myśleniu wizualnym i notatkach wizualnym. Wystąpiła na TEDxKatowice z tematem Graphic Recording jako narzędzie do efektywnej pracy z zespołem (https://www.youtube.com/watch?v=6S5NObfvPFc...).Umiejętności trenerskie zdobyła podczas Szkoły trenera ODiTK w 2011 roku, a od 2017 roku należy do European Forum of Visual Practitioners (EFVP). Ukończyła psychologię na Uniwersytecie SWPS w Sopocie, gdzie przeprowadzała badania związane z Myśleniem Wizualnym.

Potrzebne materiały zostaną zapewnione i wysłane do uczestników. Dane adresowe należy uzupełnić podczas dokonywania zakupu biletu. Przed zakupem biletów prosimy o zapoznanie się i akceptację informacji o przetwarzaniu danych osobowych. Warsztaty odbędą się online za pośrednictwem platformy zoom. Link do wydarzenia zostanie wysłany do uczestników 5 marca 2021.

Warsztaty skierowane są do młodzieży i dorosłych. Wydarzenie w ramach projektu Kolory Bałtyku.

Przeczytaj także

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    20 zł

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Jak Muzeum Historyczne Miasta Gdańska nazywało się do 2000 roku?

 

Najczęściej czytane