• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat

Warsztaty kreatywne - zielone zapędy

Stwórz wyjątkową biżuterię ze starych dżinsów! Reuse, czyli powtórne użycie, to jedna z zasad, które starają się ograniczyć marnotrawstwo. Wszystkich, którym jest bliskie podejście zero waste Centrum Handlowe Auchan Gdańsk zaprasza w sobotę 22 stycznia do udziału w warsztatach kreatywnych.

maj 29

niedziela, godz. 11:00 - 13:00

Gdańsk,
bilety 80 zł
Kup bilet
Wydarzeniu będzie towarzyszył jarmark, gdzie będzie można zakupić ekologiczne produkty i kosmetyki. Przerabianie starych przedmiotów lub ponowne wykorzystanie ich części pozwala stworzyć wyjątkowe i kolorowe dekoracje, ubrania czy biżuterię. To też sposób na to, by ograniczyć powstawanie odpadów i pomóc otaczającemu nas środowisku. Wszystkich, którzy szukają pomysłów na to, jak wcielić ekologiczne myślenie w życie Centrum Handlowe Auchan Gdańsk zaprasza na spotkanie pt. "Zielone zapędy". W sobotę 22 stycznia będzie można wziąć udział w ekologicznych warsztatach kreatywnych i odwiedzić jarmark.

Upcyklingowe warsztaty
Upcykling jest działaniem, dzięki któremu zużyte rzeczy czy resztki tekstyliów są wykorzystywane do stworzenia nowych produktów. Podczas warsztatów w Centrum Handlowym Auchan Gdańsk będzie można stworzyć oryginalną biżuterię z wykorzystaniem starych dżinsów, kawałków tkanin, wstążek, koralików, guziczków, śrubek, a także części starej biżuterii i innych drobiazgów, które można znaleźć w każdym domu. Z tych elementów powstaną naszyjniki, kolczyki czy bransoletki o różnych kształtach. Choć na miejscu do dyspozycji uczestników będą wszelkie niezbędne materiały, to można przynieść ze sobą swoje stare dżinsy, kolorowe koszulki, apaszki i inne elementy, które dzięki warsztatom mogą zyskać "drugie życie".

Ekologiczny jarmark


Warsztatom towarzyszył będzie ekologiczny jarmark lokalnych rękodzielników. Na stoiskach znajdą się rozmaite produkty wykonane z drewna, ekokosmetyki, świece, naturalne mydła, ekotorby oraz biżuteria. Jarmark będzie doskonałą okazją, żeby porozmawiać z wystawcami i dowiedzieć się więcej o tym, jak powstawały produkty i jakich ekologicznych surowców użyto do ich wykonania.

Ekologiczne spotkanie "Zielone zapędy" odbędzie się 22 stycznia w Centrum Handlowym Auchan Gdańsk przy ulicy Szczęśliwej 3 w Gdańsku. W warsztatach kreatywnych będzie można wziąć udział od godziny 12.00 do 17.00, natomiast stoiska handlowe będą dostępne w godzinach od 11.00 do 18.00.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Statek S/S Sołdek był: